OyunTeknoloji

RealityArts yerli oyunu Voidrunner nihayet yayınlandı

Türkiye’nin önemli oyun girişimlerinden biri olan Reality Arts stüdyo yeni yerli oyunu Voidrunner’ı piyasaya sürdü. Voidrunner Steam’de yayınlandı. İşte dumanı üstünde yerli oyunun özellikleri…

 

2015 yılında Gamebootcamp İstanbul’un hızlandıracağı 9 oyun girişimi arasına girme başarısını yakalayan RealityArts son oyunuyla yine göz doldurdu. Voidrunner, Steam’de yayınlanarak piyasaya sürülmüş oldu. Voidrunnerın başarılı grafikleri ve ilginç atmosferi uçuş mekaniklerine sahip olan bir aksiyon oyunu olarak sunuldu.

Deathmatch, Takım Deathmatch, Madenciyi Yakala ve Hakimiyet olmak üzere 4 farklı oyun moduna sahip olan yeni yerli oyun Voidrunner, çoklu oyuncu desteği de sunuyor. Yeni oyun içinde kullanılabilecek 12 adet gemi seçeneği kullanıcıların dikkatinden kaçmıyor.

15 farklı harita seçeneği sunan Voidrunner’da her gemi modelinin 2 özel yeteneğe sahip. Oyunun müzikleri Unreal Tournament ve Deus Ex gibi önemli yapımcıların bestecileri de Alexander Brandon ve Michiel Van Den Bos tarafından hazırlandı. Voidrunner Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Rusça ve Çince dil seçenekleri sunuyor. Üstelik oyun yalnızca altyazı değil seslendirmeler de yapılmış.

Voidrunner 15 TL olarak satışa çıktı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu