ManşetYaşam

Reina saldırganına benzeyen kişiyi darp ettiler

Yılbaşı gecesi Reina saldırısını yapan teröriste benzetilen bir kişi feci şekilde darp edildi. Pendik’te Reina saldırganına benzeyen bir kişi terörist zannedilerek tekme tokat linç edildi. Türkmenistan uyruklu K.M. adlı kişi bir grup tarafından linç edilircesine dövüldü.

Türkmenistan uyruklu K.M. önce vatandaşlar tarafından takip edildi. Daha sonra da terörist olduğuna inandıkları için vatandaşlar tarafından tekme tokat darp edildi. Daha sonra saldırgınan nin vize süresini geçirdiği için sınır dışı edileceği öğrenildi.

Destekten TR

Pendik’te yürürken Reina saldırganına benzetildiği için vatandaşlar tarafından takip edilen ve kaçmaya çalışınca yakalanan K.M., darp edildi. Olay yerine ihbür üzerine gelen polis ekipleri acımasızca dövülen kişiyi polis aracıyla karakola götürdü. Yapılan işlemler sırasında K.M. adlı kişinin Reina saldırısını gerçekleştiren terörist olmadığı belirlenirken, Türkmenistan vatandaşı olan K.M.’nin vizesi dolduğu gerekçesiyle sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğü’ne gönderildi.

Destekten TR

Destekten TR
Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR