Magazin

Reklam ve Pazarlamacı Çağla Cihan Şen Kimdir?

İstanbul’da doğan Çağla Cihan Şen, Yüksek öğrenimini  Afyon Kocatepe Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü  ve İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümün’de tamamlamıştır.

Mesleki kariyerine muhabirlik, editörlük görevleriyle başlayan reklamcı, hazırlamış olduğu bir projenin Mehmet Ali Birand tarafından beğenilmesiyle kanal d de çalışmaya başlamış ve çeşitli görevlerde bulunmuştur.

Product Placement alanında profesyonelleşen reklamcı, Kanal D, Star Tv,  Show Tv, Fox Tv, Tv8, Trt1, Atv kanallarında yayınlanan birçok projenin reklam çalışmalarını üstlenmiştir. Bloom Medya, Karga Film, Dual Medya, Pervasız Yapım, Mf Yapım, Hann Media, Global Prodüksiyon gibi yirmiden fazla yapım şirketinin reklam ve pazarlama faaliyetlerinde görev almıştır.

Yüzden fazla televizyon ve sinema projelerinin pazarlamasını ve binlerce firmanın reklam entegrasyonlarını gerçekleştirmiş; Kurmuş olduğu reklam şirketi ile farklı ülkelerde ihracat yapan ulusal ve uluslararası firmaların reklam ve pazarlama faaliyetlerini yürütmüştür.  Evli ve bir çocuk annesidir.

Reklam ve Pazarlama çalışmalarında bulunduğu projelerin bazıları;

Master Chef Türkiye

Yemekteyiz

Chef’s Arena

Kapanmadan Kazan

Demet Akbağ İle Çok Aramızda

Zuhal Topal’la Sofrada

Yaparsın Aşkım

Gardırop Savaşları

Dünya Güzellerim

Çarkıfelek

Şans Kapıda

Evleneceksen Gel

Zahide Yetiş’le

Gelinim Sensin

Evim Şahane

Ben Bilmem Eşim Bilir

Kapış Kapış

Doktorum

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu