Teknoloji

Reklamsiniz.com üyelerine neler vadediyor?

Merhaba Değerli forum üyeleri Bildiğiniz gibi http://reklamsiniz.com yaklaşık 1 senedir web site sahiplerinin site ekleyip kendilerini tanıtıp Sitelerine ücretsiz backlink ve trafik kazandığı Türkiyenin En büyük projesidir.

PEKİ BU SİTEDE NELER YAPABİLİRSİNİZ…?

* Web sitemize sitenizi ekleyerek ücretsiz doğal backlink almış olursunuz.Google sıralamasına ciddi bir faydası vardır.

* Sitenize bir başlık seçip sitenizi tanıtıp anlatan bir yazı yazıp Anasayfada yayınlayıp on binlere gösterebilirsiniz. 1 kullanıcı adıyla isterseniz 30 adet site ekleye bilirsiniz Yanlız Günde 1 adet site Tanıtma Hakkınız vardır. Aynı Siteyi 1 den fazla tanıtmaya kalkışmayınız cezalandırılırsınız.

* Profilinize entegre edilmiş olan google sıra bulucu,ping leme,son index tarihi,alexa rank,pagerank ve dmoz kaydı Gibi analizleri bir tıkla inceleyebilirsiniz.

* Web sitemizde puan sistemi vardır her üyenin belli bir puanı vardır Sitemizin bir çok özelliğini bu puanlarla kullanabilirsiniz.

NASIL PUAN KAZANILIR ?

Sitemizde kendini tanıtan sitelere yorum yazarak ve oy vererek Puan kazanabilirsiniz.

Sitemizde bulunan Blog sayfasına Makele Yazarak yada paylaşarak puan kazanabilirsiniz.Yanlız bunun bazı şartları vardır Paylaşacağınız makale özgün olmalıdır eğer kopya makele paylaşacaksanızda altına kesinlikle kaynağını belirtmelisiniz. 24 saat için sadece 1 adet blogda makale paylaşma hakkınız vardır.Makaleler Editörlerimiz tarafından düzenli olarak incelenmektedir Kurallara uymayan kullanıcılar uyarmaksızın Banlanıp Siteye Erişimleri engellenecektir.

PUAN’LARINIZ İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ ?

Bir ilki başaran Reklamsiniz.com Forumlara 10 saniye içinde tanıtım göndermektedir ve size raporunu sunmaktadır.Forum tanıtımının seo açısından çok önemli olduğunu Bilmektesinizdir.

500 puan karşılığında 5 adet forum sitesine hızlı bir şekilde bir tıkla forum tanıtımı yapabilirsiniz.

Sitemizde bulunan VİP SİTELER bölümüne belli puanlar karşılığında banner ekleyebilirsiniz üstelik ister aylık ister yıllık olmak üzere iki şekilde ayarlayabilirsiniz.

http://reklamsiniz.com/seoanaliz/

http://reklamsiniz.com/otomatikbacklink/

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu