TelevizyonYerli Dizi

Rengarenk 16 Eylül Cuma Var mı Yok mu? ATV 16 Eylül yayın akışı

Bugün Rengarenk dizisi oynayacak mı? Rengarenk 8. bölüm 16 Eylül Cuma günü ekranlara gelecek mi, 16 Eylül ATV yayın akışında neler var?

Rengarenk 8. bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Bayram tatiline denk gelmesi dolayısıyla birçok kanal dizilerini bayram haftasında yayınlamama yoluna gidiyor. Bunun nedeni bayram dolayısıyla reytinglerin düşük olma ihtimalinin yüksek olması. ATV de sevilen dizisi Rengarenk’i riske atmama yoluna gitti ve bugün prime timeda Rengarenk dizisi yerine yabancı sinema “İnanılmaz Örümcek Adam 2” adlı filmi yayınlamaya karar verdi.

16 EYLÜL ATV YAYIN AKIŞI 

06: 45  Kahvaltı Haberleri Haber
08: 30  Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor 188.Bölüm – Dini
10: 00  Taşıyıcı 15.Bölüm – Aksiyon
10: 40  Gözüm Sende 2.Bölüm – Eğlence
13: 00  atv Gün Ortası Haber
13: 40  Seviyor Sevmiyor 9.Bölüm – Romantik Komedi
16: 20  Esra Erol’da 231.Bölüm – Eğlence
19: 00  atv Ana Haber Haber
20: 00  İnanılmaz Örümcek Adam 2
22: 40 Geçmişi Olmayan Adam – Yabancı Sinema 01: 00
İkili Takım – Yabancı Sinema
03: 00 İnanılmaz Örümcek Adam 2
05: 40 Benim Annem Bir Melek Komedi

RENGARENK SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Rengarenk 7. Bölümde yaşananlar… Bir yanda aşka inancını yitiren Can, diğer yanda ülkenin şöhretlerinden Renk’in hikâyesi! Can, sonunda Renk’in gerçekte ünlü bir yıldız olduğunu öğrenmiştir. Bu gerçeği kendinden saklayan kim varsa gidip hesap sorar. Renk ise Can’a kendini affettirmenin yollarını aramaya başlar. Tüm bunlar yaşanırken Aras, Can ve Renk’i kesin olarak ayıracak bir planın içindedir.Diğer yandan Sedef’i, Yiğit’ten kıskanan Pars, Sedef’e ilanı aşk eder. Sedef duydukları karşısında şaşırır ve Pars’a ne cevap vereceğini bilemez. Öte yandan Ege, kafeye müşteri gelmediği için maddi anlamda zor durumdadır. Bunu fark eden Neşe kendince bir plan yapar ve kafeye müşteri çekmeyi başarır. Ege ve Neşe giderek yakınlaşmaya başlamışlarken; yaşanan şok bir gelişme ile iş ve aşkları arasında seçim yapmak zorunda kalacaklardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu