MagazinTelevizyon

Renkli Sayfalar’da Nurseli İdiz’i canlı yayına almadılar

Nurseli İdiz Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar’a çıkarılmayınca isyan etti. Nurseli İdiz Renkli Sayfalar’a konuk olmak için kuliste bekledi. Ama zaman geçtikçe ünlü oyuncunun canlı yayına çıkarılmaktan vazgeçildiği anlaşıldı. Bu durum üzerine ünlü oyuncu çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak adeta veryansın etti.

Renkli Sayfalar magazin programının sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel , Nurseli İdiz ile kavga ettiği haber veriliyor.Ekrandan Nurseli İdiz’i linç etmeye kalkan iki sunucuya ünlü sanatçı da instagram üzerinden karşılık verdi.

Destekten TR

Renkli Sayfalar programı sunucuları makyaj odasında bıraktıkları Nurseli İdiz’i ekrana çıkarmayınca kuliste gerginlik yaşandı. Yüksel ve Dağıstanlı, canlı yayında Nurseli İdiz hakkında ‘ekibimize küfür etti yayına gelmedi” iddiasını öne sürdüler.

Destekten TR

NURSELİ İDİZ INSTAGRAM HESABINDAN CEVAP VERDİ

Destekten TR

Kanal D’de makyaj odasından hakkındaki suçlamaları sadece dinlemek zorunda kalan İdiz, kendisi için söylenenlere cevap veremeyince Instagram hesabından bir video yayınladı. Nurseli İdiz, çektiği videoda şunları söyledi;

“Renkli Sayfalar beni canlı yayına çağırdılar. Şu anda ise yayına almak istemiyorlar. Magazin dünyasının bu iğrençliğini sizinle paylaşmak istedim.”

https://www.youtube.com/watch?v=-hrHniR9vFs&spfreload=10

Renkli Sayfalar’da Nurseli İdiz’le ilgili yapılan açıklama ise şöyleydi:

https://www.youtube.com/watch?v=Ip4b5Npw-L4

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR