Televizyon

Renkli Sayfalar’ın yeni kadrosunun tanıtım videosu yayında

Renkli Sayfalar’da görev değişimi…. Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’nın sunumuyla hafta içi her gün yayınlanan Renkli Sayfalar, önümüzdeki pazartesi gününden itibaren yeni kadrosuyla yayında olacak. Renkli Sayfalar’ın yeni kadrosunda Şule Zeybek, Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ve Lerzan Mutlu yer alıyor.Programın yeni tanıtım videosu da yayınlandı. Kanal D’nin resmi web sitesinde Renkli Sayfalar’ın yeni kadrosuna yer verildiği dikkatlerden kaçmadı.

GÜLŞEN YÜKSEL VE MÜGE DAĞISTANLI KABUL ETMEYİNCE…

Renkli Sayfalar’ın kadrosu değil içeriği de değişti. Programın yeni halinde sadece magazin konuları değil sağlık dahil başka konular da masaya yatırılacak.

Medya kulislerinden sızan bazı haberlerde içerik değişikliği ve programa Şule Zeybek’in de dahil olacağının kanal yönetimi tarafından Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’ya tebliğ edildiği ama ikilinin bu önerilere sıcak bakmadığı konuşulmuştu. Bunun üzerine Kanal yönetimi düğmeye basmış ve ikili ile yolların ayrılması kararı alınmıştı.

ASENA ERKİN’İN ADI SON ANDA ÇİZİLDİ

Öte yandan ilk konuşulan kadroda futbolcu Caner erkin’den olaylı bir biçimde boşanan Asena Atalay’ın adı geçiyordu. Kulislerde konuşulanlara göre Kanal D yönetimi son anda Asena Atalay’ın adını son anda çizdi. Bu değişikliğe neden olarak da Atalay’ın adının kamuoyunda yıprandığı gerekçesiyle yönetimin son anda Lerzan Mutlu adında mutabakata vardığı konuşuluyor.

Program hafta içi her gün 09:30’da başlayacak programın yapım şirketi yine BES Yapım olacak.

 İşte, Renkli Sayfalar’ın yeni kadrosunun yer aldığı Renkli Sayfalar’ın tanıtım videosu:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu