Magazin

Reynmen’den Arto hakkında suç duyurusu

‘Reynmen’ lakaplı Yusuf Aktaş, geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında kendisiyle ilgili yorum yapan Arto hakkında suç duyurusunda bulundu.

Arto’nun televizyon programında  kendisi hakkında karalama propagandası yaptığını ileri süren Reynmen, sarf ettiği sinkaflı sözler nedeniyle huzur ve sükûnunun bozulduğunu ileri sürdü.

Reynmen, kendisi hakkında hakaret içerikli sözler sarf ettiğini ileri sürdüğü Arto’dan şikayetçi oldu. Sabah gazetesinin haberine göre; reynmen, “Covid-19’e yakalandım. Bununla bile dalga geçti. Artık yeter” dedi.

“ÖDÜL ALDIM, ÇEKEMİYOR”
Sosyal medya üzerinden Reynmen’in adıyla yayınladığı bir videoda ‘Sen kimsin y…, Çiko’yu tuttun mu? Lan, en çok tıklanan benim. Hani halk senin arkandaydı?” şeklinde sözler sarf ettiğini ileri sürerek, aldığı ‘En iyi şarkıcı’ ödülü sonrası kendisinin bu durumu çekemediğini, bu nedenle dalga konusu paylaşımlar yaptığını anlattı.

 

Geçtiğimiz günlerde yaptırdığı COVİD-19 testi sonrası insanların bu durumu bilmesi gerektiğini düşündüğü için sosyal medyadan paylaştığını fakat yine Arto’nun “Allah bizi mikroplardan koruyor Reynmen’cim” diyerek hakaret içerikli sözler sarf ettiğini iddia etti. Şikayet dilekçesinin sonunda Arto’nun yaptığı paylaşımlar nedeniyle küçük düştüğünü, hastalığıyla bile dalga geçildiğini belirterek şikayetçi oldu.

İhbar sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu