İnternetMagazinMüzik

Reynmen’in Derdim Olsun şarkısına çektiği video klip rekora koşuyor

Reynmen adıyla tanınan YouTube  fenomeni Yusuf Aktaş’ın çıkardığı Derdim Olsun adlı single’ın video klibi izlenme rekoruna doğru hızla gidiyor. 25 Ocak’ta YouTube’da yayınlanan video kısa zamanda 60 milyon görüntülenme sınırına dayandı.

REYNMEN’İN ŞARKISI İZLENME REKORUNA DOĞRU

Söz ve müziği Emre Şakar’a ait olan şarkının video klip yönetmenliğini Atilla Öztürk üstlendi. Şarkının kısa zamanda önemli etkilenişim sayılarına ulaşması dikkatlerden kaçmadı. Yaklaşık bir haftalık sürede videoya 313 bin yorum geldi. 2.2 milyon beğeni alan video klibi için 92 bin kez dislike (beğenmeme) butonuna basıldı.

Reynmen, YouTube’da yaklaşık 3 milyon 700 bin abone sayısına sahip. Genç YouTuber’ın adı şu sıralar Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasıyla da anılıyor.

Acun Ilıcalı’nın fenomen yarışma için Reynmen’e sunuculuk teklif ettiği genç YouTuber’ın bu teklife sıcak bakmadığı konuşuluyor.

Öte yandan Reynmen geçtiğimiz günlerde de Cem Yılmaz’ın akrabası olduğu yolundaki bir haberle de gündeme gelmişti.

İşte, Reynmen’in YouTube’da rekora koşan Derdim Olsun adlı şarkısının video klibi:

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu