Yerli Dizi

Reyting sorunu yaşayan Yalaza gün değiştirdi…Hangi gün yayınlanacak?

Cumartesi akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanan ‘Yalaza’ dizisi gün değiştirdi. Sinan Albayrak, Didem Balçın, İpek Tuzcuoğlu, Erol Aksoy, Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan gibi başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Yalaza, bundan böyle Pazartesi günleri yeni bölümleriyle saat 20.00’den itibaren TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

YALAZA ARTIK PAZARTESİLERİ YAYINLANACAK

Yapımcılığını Osman Sınav’ın yaptığı dizinin senaryosunu Hasan Kaçan, Uğur Kaçan, Sadettin Tolan, Eda Tezcan ve Makbule Kosif yazıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Osman Sınav, Mehmet Bahadır Er, Yücel Hüdaverdi üstleniyor.

Yalaza’nın reytinglerde düşüş yaşaması TRT’yi böyle bir hamle yapmaya sevk ettiği bildiriliyor. Yalaza, yayınlandığı Cumartesi akşamları O Ses Türkiye, Fazilet Hanım ve Kızları, Bahtiyar Ölmez, İsimsizler, Yeni Gelin gibi önemli yapımlarla reyting rekabeti yaşıyordu.

Yalaza, en son yayınlandığı 11 Kasım Cumartesi akşamı Genel kategorisinde 46. AB’de ise 21. sırada yer aldı.

Yalaza yeni yayın günü olan Pazartesi günü ise Söz, Çukur, Kırgın Çiçekler, Siyah Beyaz Aşk gibi yapımlarla reyting rekabetine girecek. Yalaza’nın yeni yayın gününde nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor.

Yalaza’nın oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Sinan Albayrak, Didem Balçın, İpek Tuzcuoğlu, Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan, Erol Aksoy, Gamze Karaduman, Merve Erdoğan, Lalizer Kemaloğlu, Ergül Miray Şahin, Mert Carim, Tibet Tursun, Kerem Muslugil, Ercü Turan, Zeynep Gülmez, Gizem Koçer, Erdal Cindoruk, Elif İnici, Batuhan Aydar, Özkan Ayalp, Ömer Gecü, Eray Ayaz, Eylül Naz Özgen…

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu