Yaşam

Rezzan Kiraz, Filiz Özkol, Nuray Sayarı 2016 Mayıs ayı burç yorumları

Mayıs ayında gezegen hareketlerinin çok olduğu bir dönem sizleri bekliyor. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının 2016 Mayıs ayı burç yorumlarını sizler için derledik. Özellikle ilişkiler ve mali konularda çok dikkatli olunması gereken bir ay olarak karşımıza çıkan Mayıs 2016 için uzmanlar çok önemli açıklamalarda bulunuyor.

2016 Mayıs ayı Rezzan Kiraz, Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Öner Döşer Burç Yorumları ile ünlü astrologların Mayıs ayı tahminlerini, burçların şanslı ve şanssız günlerini, hangi burcun neye dikkat etmesi gerektiğini uzman ellerden birinci ağızdan sizler için araştırdık.

TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI BURADA TIKLA ÖĞREN

Mayıs ayında ilk hafta (3 Mayıs) Güneş Jupiter ile üçgen açı oluşturacak. Bu özellikle burçların ekonomi yönünden etkilenmelerine sebep olacak. 6 mayıs’ta Boğa burcunda Yeniay oluşacak. 9 Mayıs’ta Jupiter yoluna ilerleyerek devam edecek ve burçlara finansal açıdan müjdeli günler sunacak. 20 Mayıs itibarıyla Güneş İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak. Bu dönemde yine mali konulara dikkat etmek gerekiyor.
22 Mayıs tarihinde Merkür Boğa burcunda ve bu da aile ve arkadaşlık ilişkilerini etkileyecek bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Yine 22 Mayıs’ta Dolunay Yay burcnda gerçekleşecek ve pozitif düşünmek için tam fırsat. Tedbili mekanda ferahlık var diyenlerdensiniz bavulunuzu hazırlamanız için bu tarihler ideal.

ÖNER DÖŞER BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FİLİZ ÖZKOL BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

REZZAN KİRAZ BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

NURAY SAYARI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İREM SU BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DR. ŞENAY YANGEL BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu