Magazin

Rıdvan Dilmen ve spiker Tuğba Dural dünya evlilik yolunda

TV dünyası bu birlikteliği konuşuyor… Ekranların ünlü futbol yorumcusu eski milli futbolcu Rıdvan Dilmen üçüncü kez evlilik yolunda. Dilmen’in evleneceği isim ise yine NTVSpor’da spikerlik yapan Tuğba Dural.

Uzun yıllar devam eden futbolculuk kariyerine Fenerbahçe’de son veren Rıdvan Dilmen, futbolculuk kariyerinin ardından futbol yorumculuğuna soyunmuştu. LigTV’de ve sonrasında  uzun yıllardır NTV bünyesinde futbol yorumculuğu yapan Rıdvan Dilmen’in yine aynı kanalda spikerlik yapan Tuğba Dural ile evlenme konusunda ilk adımı attığı haber veriliyor.

Ciddi bir beraberlikleri olan ikilinin önemli bir adım daha attığı ve Rıdvan Dilmen’in Tuğba Dural’ın ailesi ile tanışmaya gittiği bildiriliyor.

RIDVAN DİLMEN’İN 3. EVLİLİĞE ADIM ATMAYA HAZIRLANIYOR

Rıdvan Dilmen’în Sarıyer’de futbol oynadığı dönemdeki ilk evliliğinden bir oğlu var. Dilmen’in oğlu Beşiktaşın eski futbolcusu teknik direktör Samet Aybaba’nın kardeşi Adnan Aybaba’nın kızıyla evli.

Rıdvan Dilmen’in 1999 yılında evlendiği ikinci eşinden de bir kızı bulunuyor. Rıdvan Dilmen geçtiğimiz aralık ayında ikinci evliliğini bitirmişti.

Tuğba Dural ise 2011’de ilk evliliğini yapmış ve bu birlikteliği 2012 yılında sonlandırmıştı.

Dural, ilk olarak Eylül 2004 yılında CNN Türk Spor Servisi’nde görev yapmıştı. Şubat 2004’ten  Ağustos 2004’e kadar CNN TÜRK haber merkezinde Yeni Gün Hafta Sonu programında çalıştı.

Tuğba Dural, Futbol Ekstra programının yapım ekibinde olan  spor haberlerini ve Futboliga programını sunuyordu. Başarılı spor spikeri, Ocak 2010 dan beri NTV Spor servisinde görev yapmaya devam ediyor.

Tuğba Dural, son olarak evliliğe adım atacağı Rıdvan Dilmen ile birlikte Not Defteri adlı programı yapmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu