TelevizyonSpor

Rıdvan Dilmen’den canlı yayında ilginç tepki: “Tamam, bitir programı!”

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Göztepe-Fenerbahçe karşılaşmasından sonra Vitor Pereira’yı sert şekilde eleştirdi. Rıdvan Dilmen, Vitor Pereira’nın maç sonundaki demeçlerine inanamadı. Dilmen, Erbatur Ergenekon’dan programı bitirmesini istedi.

Göztepe deplasmanında 1 puanı 1-1’lik sonuçla zor kurtaran Fenerbahçe’de hedef tahtasına Vitor Pereira koyuldu. Portekizli hocanın tercihleri ve değişiklikleri sert şekilde eleştirildi.

“İLK YARIDA İYİYDİK”
Vitor Pereira maçın ardından, “İlk yarıda kaliteli bir oyun sergiledik, iyi oynadık. Birçok pozisyonumuz vardı” ifadelerini kullandı. Ancak Göztepe 13, Fenerbahçe 4 şut çekti. Pereira’nın basın toplantısından gelen demeçlerini Rıdvan Dilmen şaşkınlıkla dinledi

TEK TEK İZLETTİ
Duayen yorumcu Dilmen programın son bölümünde, ilk yarıdaki özet görüntülerinin verilmesini, ardından Pereira’nın demecinin ekrana gelmesini istedi. Programın bitmesine yaklaşık 10 dakikalık süre varken Dilmen, Pereira’nın “İlk yarıda çok pozisyona girdik” ifadesini dinlettirip, Ergenekon’a “Tamam bitir programı” dedi. Bir hayli şaşıran Erbatur Ergenekon, programı erken bitirdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu