Magazin

Rihanna Müslümanlardan özür diledi

Dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Rihanna, yaptığı dans şovu sırasında çalan şarkıda bazı hadislerin kullanılması nedeniyle tepki çekmişti. Rihanna, tepkilerin ardından bir açıklamayla Müslümanlardan özür diledi.

Yaptığı dans şovu sırasında çalan şarkıda kıyamet günü ile ilgili bir hadisin yer alması nedeniyle tepki çeken şarkıcı Rihanna özür diledi.

Çok üzgün olduğunu söyleyen ve müslümanlardan özür dileyen Rihanna Instagram hikayesinde şu ifadelere yer verdi:

“Savage x Fenty Show’umuzdaki kasıtılı olmayan kocaman bir hataya dikkat çektikleri için Müslüman topluma teşekkür etmek istiyorum. Daha önemlisi bu dikkatsiz hata için gerçekten sizden özür dilemek istiyorum. Birçok Müslüman erkek ve kız kardeşimizi incittiğimizi anlıyoruz ve inanılmaz bir şekilde üzgünüm! Tanrıya ya da herhangi bir dine karşı saygısızlık yapmıyorum ve o yüzden projemizde bu şarkıyı çalmak tamamen sorumsuzcaydı! Bundan böyle, böyle bir şeyin bir daha tekrarlanmayacağından emin olacağız. Bağışlayacılığınız ve anlayışınız için teşekkür ederim, Rih.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu