Dijital Platformlar

RK ve Madhubala yangında ölüm kalım mücadelesinde (Kanal 7 Yalancı Bahar 15 Ekim)

Hint yapımı tutkulu bir aşkı ekranlara getiren Kanal 7’de RK ve Madhubala’nın başına bu hafta neler gelecek? RK ve Madhubala yangının ortasında can pazarı yaşarlar.. Peki sağ kurtulabiliecekler mi? Kanal 7’nin sevilen dizisini 15-18 Ekim tarihlerinde yayınlanacak bölümlerinden çok özel tüyolar haberimizde. İşte kahramanlarımızın bu hafta yaşayacağı zorluklar…

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yalancı Bahar’ın 1. Sezonunun final bölümünde, RK ve Madhubala’nın bir kızı olmuştur. RK’yı ziyarete gelen Harshvardhan Kapoor adlı yapımcı ondan oğlu için çekeceği filmde oynamasını ister ancak RK, onun bu teklifini reddeder. Küçük Madhubala’nın gelişini kutlamak için düzenlenen partide Harshvardhan etrafı ateşe verir. RK ve Madhubala yangından sağ kurtulabilecekler mi?

Yalancı Bahar 121. Bölüm (15 Ekim) 

Madhubala doğum sancıları çekmeye başlayınca RK hemen eve doktorları çağırır. Çiftin bir kız çocukları olmuştur ve ilk defa baba olan RK ne yapacağını bilemez. Ertesi gün Harshvardhan Kapoor ve damadı gelerek RK’dan oğlu Abhay Kapoor’un çekeceği yeni filmde ona eşlik etmesini ister. Harshvardhan’ın ukala tavırları karşısında öfkeden deliye dönene RK teklifi kabul etmez ve onları evinden kovar. Evden çıkarken RK’yı yok edeceğini söyleyen Harshvardhan o gün akşam RK’nın bebeğinin doğumu için yapılan kutlamada ortalığı ateşe verir. RK ve Madhubala bir anda kendilerini alevlerin ortasında bulur. Olayı ekranlardaki son dakika haberinde gören Bittoo hemen partinin yapıldığı yere gider ancak elinden hiçbir şey gelmez. RK ve Madhubala ölüyor mu? Harshvardhan Kapoor yaptıklarının cezasını çekecek mi? Küçük Madhubala’ya ne olacak?

MADHUBALA, MUMBAİ’YE GİDİYOR

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar’da bu akşam, Radha’nın sağlık durumunun kötüye gittiğini öğrenen Madhubala okulu bırakarak çalışmaya karar verir. İşleri yoluna sokana kadar Bittoo’nun Mumbai’deki evinde kalmayı düşünen Madhubala’yı kötü sürprizler beklemeketedir.

Yalancı Bahar 123. Bölüm (17 Ekim)

Madhubala’nın dans ederken çekilen fotoğrafı gazeteler tarafından basılınca Radha, onun kendisinden gizli hareket ettiğini düşünür ve ona kızar. Artık kendi kararlarını kendisinin verebileceğini düşünen Madhubala ise ona neden kendisine dans etmeyi yasakladığını açıklamasını ister. Madhubala’yı takip eden Bittoo, Radha’nın evine gelir ve eski günler uzun uzun konuşulur. Diğer yandan Radha’nın sağlık sorunları devam etmektedir ve Madhubala onu doktora götürünce kötü bir sürprizle karşılaşır. Madhubala, Radha’nın tedavi masraflarını karşılayabilmek için Mumbai’de kendine bir iş bulur. Mumbai’ye gittiğinde Bittoo’nun evinde kalan Madhubala, Manju tarafından bir hizmetçi gibi kullanılmaktadır.

MADHUBALA VE ABHAY KAPOOR’UN YOLLARI KESİŞİYOR

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Yalancı Bahar’da bu akşam, Madhubala geç kaldığı gerekçesi ile işten kovulunca Radha’ya ne cevap vereceğini düşünmeye başlar. Onun dalgınlığından faydalanan bir hırsız Madhubala’nın çantasını kapıp kaçar. Hırsızı kovalayan Madhubala kendisini Abhay Kapoor’un düzenlediği basın toplantısının ortasında bulur.

Yalancı Bahar 124. Bölüm (18 Ekim)

Bittoo’nun karısı Madhubala’yı evden uzaklaştırmak için onu bir hizmetçi gibi kullanmaya devam etmektedir. Ertesi gün işe gitmek için evden çıkan Madhubala’nın bindiği taksi, Abhay Kapoor’un film çekimleri yüzünden trafiğe takılır. O sırada bir kovalamaca sahnesi çeken Abhay Kapoor, kendisinden kaçanları kovalamak için yanlışlıkla Madhubala’nın içinde bulunduğu araca biner. İkili ilk kez karşılaşmıştır ancak Madhubala bu fırsatı değerlendiremez. İş yerine geç kalan Madhubala ise kovulmuştur ve ne yapacağını bilemez bir şekilde ilerlerken bir kapkaççı onun çantasını alarak koşmaya başlar. Madhubala onu kovalarken o sırada kovduğu asistanı hakkında basın açıklaması yapan Abhay Kapoor’un olduğu salona girer. Bir anda kendisini basın mensuplarının karşısında bulan Madhubala’yı hangi sürpriz bekliyor?

Tutkulu bir aşkın inanılmaz öyküsü Yalancı Bahar her gün saat 21.10’da Kanal 7’de.

Yalancı Bahar Künye
Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee,
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu