Magazin

Rojda Demirer’den dikkat çeken itiraf: “Geçmişte güzelliğimi kullandım”

Son olarak Kördüğüm dizisinde oynayan Rojda Demirer, MAG dergisinin Kasım ayı sayısı için kamera karşısına geçti. Ünlü oyuncu yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı.

Sempatik tavırlarıyla kısa sürede gönüllerde taht kuran genç oyuncu, hayatı ve kendisi ile ilgili merak edilenleri Mag dergisine anlattı.

“SEKTÖRE İLK ADIM ATTIĞIMDA BEN DE GÜZELLİĞİMİ KULLANDIM”

Rojda Demirer, güzelliğin oyunculuk mesleğinde fark edilirliği kolaylaştırdığını söylerek “Sektöre ilk adım attığımda ben de güzelliğimi kullandım. Güzellik tabii ki çok önemli ama yetmiyor. Akıllı olmak ve çalışkanlık da gerekiyor.’ şeklinde konuştu.

“HİÇBİR ZAMAN BAŞROL GELİR Mİ GELMEZ Mİ KAYGISI YAŞAMADIM”

Rojda Demirer, MAG dergisine son olarak rol aldığı dizi olan Kördüğüm’ü de değerlendirdi. Oyunculuk kariyerinde sadece fiziki özelliklere güvenilmemesi gerektiğini vurgulayan güzel oyuncu, “Hiçbir zaman başrol gelir mi gelmez mi kaygısı yaşamadım. Kazandıklarını hazmedemeyen oyunculardan farkım; çocukluğumdan beri sektörün içinde oluşum” dedi.

ROJDA DEMİRER KİMDİR?

Aslen Diyarbakırlı olan Rojda Demirer, 12 Ağustos 1980 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir.1988 yılında (9 yaşındayken) TRT Ankara Radyosu Çocuk Saati sınavlarını kazanarak radyo tiyatrosu yapmaya başlamıştır. Bunu daha sonra TRT’ de çocuk dizileri, program sunuculukları ve film, dizi ve çizgi film dublajları izlemiştir. 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümüne girerek 2001 yılında mezun olmuştur. 2003-2008 yılları arasında da Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda kadrolu sanatçı olarak görev almıştır.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu