Yerli Dizi

Ruhi Sarı, Show TV’nin iddialı dizisinde

Ünlü oyuncu Ruhi Sarı Show TV’nin yeni ve son dönem iddialı dizi projesinin kadrosuna dahil oldu. Yayınlandığı ilk bölümle birlikte ses getiren Show TV’nin BKM imzalı yeni dizisi ‘Ramo’ya sürpriz bir isim Ruhi Sarı konuk oluyor.

Oyunculuk kariyerinde tiyatrodan sinemaya ve televizyon dizilerine birçok başarılı projede yer alan Ruhi Sarı, son günlerin çok konuşulan dizisi ‘Ramo’ya ‘Ceyhan’ karakteriyle dahil oluyor.

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, BKM’nin yapımcılığını üstlendiği ‘Ramo’, ilk bölümünden itibaren ilgi çeken hikayesiyle seyircilerden alkışları topladı. Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği dizide Ramo’nun öldürdüğü Seyhan’ın abisi ‘Ceyhan’ karakterine hayat verecek olan Ruhi Sarı, intikam ateşiyle izleyenleri yakacak. İzlenme listelerinde zirveye oturan ‘Ramo’ dijitalde de rekor görüntülenme rakamlarına ulaşıyor.

Murat Yıldırım’la birlikte Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi oyuncuların yer aldığı ‘Ramo’, heyecan dolu yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu