Magazin

Ruhsatsız tabancasıyla kavgaya karışan ünlü oyuncuya 6 ay hapis cezası!

En son ‘Vatanım Sensin’in ‘Dağıstanlı’sı olarak izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu, 2007 yılında karıştığı bir olay yüzünden cezaevine girdi. Yıllar önce “Ezel” dizisinde “Dayı” karakterinin gençliğini canlandırarak dikkatleri üzerine çeken, Ufuk Bayraktar, halen 20 gündür cezaevinde bulunuyor.

20 GÜNDÜR CEZAEVİNDE

Een son “Vatanım Sensin”de Dağıstanlı’yı oynayan Ufuk Bayraktar, geçmişte karıştığı kavga yüzünden cezaevine girdi. 2007 yılında baba yadigarı olan ruhsatsız silahla bir kavgaya karışan oyuncunun uzun zamandır süren davası sonuçlandı.

Ruhsatsız silah bulundurmaktan yargılanan Bayraktar’ın, kesinleşen 6 aylık hapis cezasını çekmek üzere cezaevine gönderildiği haber veriliyor. Bugün itibarıyla 20 gündür cezaevinde bulunan Ufuk Bayraktar’ın yeni sezonda herhangi bir diziyle anlaşması olmadığı, üzerinde çalıştığı senaryoyu yazmaya devam ettiği öğrenildi. 36 yaşındaki oyuncu geçen yıl da bir kavgaya karışmış, Cihangir’deki bir kulübü basarak iki kişiyi yaraladığı haberleriyle gündeme gelmişti.

Oyuncu Ufuk Bayraktar, 2003 yılında, babasının işletmeciliğini yaptığı Cihangir’deki Firuzağa Kahvesi’nde çalışırken ünlü yönetmen Zeki Demirkubuz tarafından keşfedilmişti. Bayraktar, 2006’da Demirkubuz’un “Kader” adlı filminde rol alarak oyunculuğa adım attı. O filmdeki rolü, Bayraktar’a 26. İstanbul Film Festivali’nde en iyi erkek oyuncu ödülünü kazandırmıştı.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı