Magazin

Rüzgar Erkoçlar hayalinin kadınıyla evlendi

Cinsiyet değiştirerek erkek olan oyuncu Rüzgar Erkoçlar, iki yıldır birlikte olduğu sevgilisi Tuğba Beyazoğlu ile dünyaevine girdi. Sarıyer’de yapılan görkemli düğün ile evlenen Rüzgar Erkoçlar hayalindeki damatlığı da giymiş oldu. Çiftin nikah şahitleri ise magazin dünyasının çok yakından tanıdığı iki sürpriz isimdi…

31 yaşındaki ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar 24 yaşındaki nişanlısı Tuğba Beyazoğlu ile dün akşam Sarıyer Bahçeköy’de dillere destan bir düğün ile evlendi. Bahçeköy’deki düğünde kıyılan nikahta damat Rüzgar Erkoçlar’ın nikah şahitleri Duymayan Kalmasın adlı magazin programının sunucuları oldu. Damadın şahidi usta gazeteci Cengiz Semercioğlu olurken gelin hanım Tuğba Beyazoğlu’nun şahidi ise Seren Serengil’di.

Damat Rüzgar Erkoçlar düğünden önce basın mensuplarının sorularını yanıtaldı. “Heyecanlıyım, çok fazla bir şey hissedemiyorum. Yarın falan farkına varacağız herhalde” şeklinde duygularını özetleyen Erkoçlar’ın ardından gelin hanım Tuğba Beyazoğlu’nun yağmur yorumu “Düğün bereketi diyelim. İnşallah evliliğimiz güzel gider, yağmurun yağması gibi bereketli ve huzurlu gider” geceye damgasını vurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu