Fragmanlar

Rüzgarın Kalbi yeni gününde ilk sınavına çıkıyor, (8. bölüm özet ve fragmanı 17 Ekim)

FOX TV’nin yeni dizisi Rüzgarın Kalbi bundan böyle Pazartesi günleri ekrana geliyor. Rüzgarın Kalbi’nde 8. bölüm fragmanından anladığımız kadarıyla Rüzgar ve Zeynep’in aşkı su yüzüne çıkacak. Peki başka neler olacak? 17 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan Rüzgarın Kalbi 8. bölüm özet ve fragmanı haberimizde…

Fox Tv’nin iddialı yapımlarından Rüzgarın Kalbi’nin 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi’nin heyecanla beklenen yeni bölümde Rüzgar ve Zeynep aşkı açığa çıkıyor! Yapımcılığını Filmevi Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde; Burak Serdar Şanal, Deniz Baysal, Cezmi Baskın, Ahmet Saraçoğlu, Başak Daşman gibi isimlerin yer aldığı Rüzgarın Kalbi, 8. bölümü ile 17 Ekim Pazartesi günü saat 20.00’de Fox Tv ekranlarında olacak.

Rüzgarın Kalbi’nin 7. bölümünde neler yaşanmıştı?

Yaşadıkları olaylar Rüzgar ve Zeynep’i birbirlerine daha çok yaklaştırmıştır; ama Zeynep kalbinin sahibiyle ilgili sorular sormaya devam ettikçe Rüzgar huzursuz olur. Kemal ve Ayla’nın ilişkisinden hoşlanmayan Vahide, Ayla’nın kafasını karıştırır. Rüzgar’a olan nefreti ve takıntısı her geçen gün artan Kutay’ın, Rüzgar için korkunç planları vardır; ama bu planlar ayağına dolanır ve hiç ummadığı şekilde sonuçlanır. Rüzgar, Zeynep’le beraber olabilmek için hayatını düzene sokmaya karar verir; ama hayat ona hiç hesapta olmayan sürprizler hazırlamıştır. Kalbinin sahibini arayan Zeynep, Meltem’in izini sürerken İstanbul’a kadar gelir. Rüzgar ve Zeynep, İstanbul’da Meltem’in mezarının başında karşılaşırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu