Televizyon

S Sport 2 bu gece yayına başlıyor (MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: Sadettin Saran’ın sahibi olduğu S Sport’un kardeş kanalı S Sport 2’nin başlama tarihi belli oldu. Yeni kanalın yayına başlayacağı daha önce duyurulmuştu. Peki S Sport 2 hangi platformdan izlenecek?

S SPORT 2 YAYINI BU GECE 22:30’DA

S Sport 2 kanalı yayın hayatına bugün başlıyor. Yeni kanalla ilgili çalışmalar nihayet sonuç verdi. Yeni kanalla ilgili RTÜK’ten beklenen onay nihayet geldi. Planlamaya göre S Sport 2 bu akşam 22.30’dan itibaren yayına başlayacak. Başlangıç yayını sadece Turkcell TV+ ‘dan olacak.

S SPORT 2’nin yayını Werder Bremen – Schalke 04 Bundesliga karşılaşması ile açılacak.

S Sport2, TV+ 78. Kanaldan izlenebilecek.

Yeni kanalın önümüzdeki günlerde Tivibu, Digitürk gibi platformlardan da seyredilmesi bekleniyor.

Saran Group’un 1,5 yıl önce yayına başlayan premium spor kanalı S Sport’un başarısı, grubun bu alandaki yatırımına devam etme kararı almasını sağladı. S Sport2, yine dünyanın en kaliteli spor içeriklerinden oluşacak iddialı canlı yayınlar ve geniş bir çeşitlilik sunarak Turkcell TV+’da yayında olacak.

Turkcell CEO’su Kaan Terzioğlu ve Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran Türk spor izleyicisini daha fazla ve farklı “premium” içeriklerle buluşturacak olan S Sport2’yi, TV+’da hayata geçirecek ilk imzaları atmıştı.

TV+’da yayınlanacak olan S Sport 2 kanalında Bundesliga, Ligi, Portekiz Ligi, NCAA Basketbol, NCAA March Madness, ATP250, WTA, Diamond Leauge, FIVB Voleyball, gibi içerikler izlenebilecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu