Spor

Saadettin Saran’dan Fenerbahçe başkanlığına yeşil ışık “Adayım ama…”

Daha önce Fenerbahçe Klübünden ihraç edilen ancak açtığı davayı kazanan ünlü iş adamı Sadettin Saran Fenerbahçe Başkanlığı için aday olacağını açıkladı. Ancak Saran bir durumdan daha bahsetti. Saran ne olursa adaylıktan çekilecek?

Saran bugün Levent’te bulunan Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Genel Merkezi’nin açılışına katıldı ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Açılış töreninde TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir, Sadettin Sarana’a yapmış olduğu hizmetten dolayı teşekkür etti ve “Derneğim adına TSYD bundan sonra Sadettin Saran ile birlikte anılacaktır.” açıklamasını yaptı.

Saran Fenerbahçe’ye başkan adayı olacak mısınız sorusuna içtenlikle cevap verdi:

“Ali Koç aday olmazsa başkanlığa adayım”

Saran söze Ben de tekrardan başkanlığa aday olacağım diyerek başladı ve ekledi:

“Sayın Aziz Yıldırım davadan aklanınca bırakacağını söyledi. Ben de her zaman söylediğim gibi adayım inşallah. Sağlığımızda bir sıkıntı olmazsa kongrede adayım. Aziz Bey, Ali Koç’u destekleyeceğini söyledi. Ali Koç aday olacaksa bu yönetimin devamı olarak illaki aday olmak için aday olmayız. Ali Koç’u destekleriz. Ali Koç aday olmazsa da başkanlığa adayım. Fenerbahçe yine şampiyonluğun en iyi adaylarından biri. Bu kadar harcanan paralara yeteri kadar iyi bulmuyorum ama toparlayacağını da görüyorum. Yine şampiyonluğun en iyi adaylarından biri olacağını düşünüyorum. Çok daha iyi yerlerde olması lazım. Harcanan paraları düşündüğümüzde çok daha iyi yerde olmamız gerekiyordu.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu