Magazin

Saba Tümer: “Bir erkeğe biraz ‘canım cicim’ deyince zaten kafalıyorsun!”

Ünlü sunucu Saba Tümer, Posta gazetesine ilginç bir röportaj verdi. Çarpıcı açıklamaların altına imza atan deneyimli sunucu evliliğe neden sıcak bakmadığını da anlattı. Tümer, “Ben hep kendi yolumu seçtim” dedi.

ERKEKLER HAKKINDAKİ SÖZLERİ TARTIŞMA ÇIKARACAK

Şen kahkahasıyla tanıdığımız ünlü sunucu Saba Tümer, evlilik hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Posta gazetesine konuşan Saba Tümer, evliliği ayrı evlerde deneyimlemek istediğini belirterek, “Ben de bilirdim zengin bir adam bulup evlenmeyi… Son derece güzel bir kadınım. Bir erkeğe biraz ‘canım cicim’ deyince zaten kafalıyorsun. Ama ben hep kendi yolumu seçtim” diye konuştu.

SABA TÜMER: “İYİ Kİ ÇOCUK YAPMADIM”

Kendisine ‘neden hiç çocuk yapmadınız’ sorusunun sorulmasından rahatsız olduğunu söyleyen Tümer, “Özgürlük hayattaki en büyük lüks. Bırak, “Keşke yapsa mıydım?” demeyi, “İyi ki yapmamışım” diyorum. Geçenlerde biri, “Yapsan yaşlanınca sana bakacak biri olacaktı?” dedi. Çocuk mu yapıyorsunuz yoksa kendinize bakıcı mı arıyorsunuz? Paran varsa zaten herkes bakıcı” ifadelerini kullandı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu