Yaşam

Saba Tümer’e Van yolları göründü!

En son TV8’de Saba Tümer’le Oyuna Geldik programını sunan, kendisine özgü kahkahasıyla tanınan ünlü sunucu Saba Tümer şu sıralar çeşitli etkinliklerle sevenleriyle buluşuyor. Ünlü sunucu şu sıralar partneri başarılı oyuncu Nilgün Belgün ile adeta Türkiye turuna çıktı. Saba Tümer ve Nilgün Belgün’ün yolu bu kez Van’a uzandı. Vanlılar iki ünlü ismi ağırlamaya hazırlanıyor.

Van AVM, Türkiye’nin en ünlü isimlerini Van’a getirmeye devam ediyor. Kültür, sanat etkinlikleriyle kentin en hareketli mekânı olan Van AVM’nin konukları bu defa televizyon sunucusu Saba Tümer ve tiyatro sanatçısı Nilgün Belgün… Geçtiğimiz ay planlanan program kar yağışı nedeniyle uçak seferleri iptal olunca ertelenmişti. Vanlılara “Mutlaka geleceğiz” diye söz veren ikili sözlerini tuttu. Nilgün Belgün ve Saba Tümer, bol kahkaha, bol sohbetle Vanlılara keyifli bir hafta sonu yaşatacak. İkilinin söyleşi ve imza günü Pazar günü saat 15.00’te başlayacak.

Van AVM, kentteki ekonomik hayatın yanında, sosyal hayatı da canlandırdı. Yaklaşık 1 yıl önce hizmete giren Van AVM, ziyaretçi sayısında Anadolu kentlerindeki tüm AVM’leri geride bırakarak rekor kırdı. Hafta içi ve hafta sonu çok sayıda kültür, sanat ve eğlence etkinliklerine imza atan Van AVM’yi bugüne kadar ziyaret edenlerin sayısı 7 milyonu buldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu