Medya

Sabah gazetesi Erdal Şafak’sız yapamadı

Sabah Gazetesi’nde dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Hatırlanacağı gibi ekim ayında Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdal Şafak, izne çıkarılmıştı. Şafak’ın izin dönüşü gazete ile yollarını ayıracağı ileri sürülmüştü. Ama gazetede tam aksi bir gelişme yaşandı.

ERDAL ŞAFAK SABAH’TAKİ GÖREVİNE GERİ DÖNDÜ

Sabah Gazetesi’nde bu sabah sürpriz bir gelişme yaşandı ve Genel Yayın Yönetmeni Erdal Şafak 2 ayın ardından ilk defa gazeteye gelerek sabah yapılan yazı işleri toplantısına katıldı.

Sabah Gazetesi Özel İstihbarat Birimi Müdürü Abdurrahman Şimşek yaptığı paylaşımda, ” Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdal Şafak, bugünkü sabah toplantısında gazete yazarlarının sabah, öğle ve saat 15.00’deki manşet toplantılarına katılmasını istedi. Özel haberlerin yoğunluğunun artırılması talimatını verdi” açıklamasını yaptı.

Gazetede Şafak’ın görevine geri dönmesinin nedeninin son 2 ayda gazetedeki hatalardan kaynaklandığı konuşuluyor.

1995 yılından beri grupta çeşitli görevlerde bulunan Şafak, Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevine ise Ergun Babahan’ın istifasının ardından 18 Şubat 2009 tarihinde getirilmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu