Magazin

Sabah gazetesi yazarından Kerem Bürsin’in saçlarıyla ilgili ilginç iddia

Şu sıralar Sen Çal Kapımı adlı dizide Hande Erçel’le başrolü paylaşan ünlü oyuncu Kerem Bürsin’in saçları ile ilgili ilginç bir iddia gündeme geldi…

Oyuncu Kerem Bürsin’in saçları sık sık sosyal medyada konuşuluyor. Kerem Bürsin’in saçları ile ilgili ilginç bir iddia gündeme geldi.

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt ise bugünkü köşesinde, “Saç sorununu kökünden çözecek” başlıklı dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Cankurt, Kerem Bürsin’in saç ektiren ünlüler kervanına katılacağını söylerken, “4. Levent’teki bir saç ekim merkezine gittiğini öğrendim. Geçtiğimiz günlerde saç ektirmeye giden bir arkadaşım, Kerem Bürsin’i orada görmüş. Artık görüşmeye mi gitti yoksa saç ektirdi de kontrole mi gitti bilmiyorum ama bu yola girdiği kesin. Yakında yakışıklı oyuncuyu daha gür bir saçla görürseniz şaşırmayın” diye ifade etti.

Bülent Cankurt’un yazısı şu şekilde:

“Son dönemlerin gözde oyuncusu Kerem Bürsin’in saçları, ünlü ünsüz herkesin çenesini yoruyor! Hatta; bir TV programında yakışıklı oyuncunun saçlarının peruk olup olmadığı dahi tartışılmıştı! Yıllardır medyanın gündeminde olan “Kerem Bürsin’in saçları döküldü, dökülüyor” gibi haber ve yorumlar sonunda sona erecek galiba. Çünkü ünlü oyuncunun, herkesin diline düşen bu soruna kesin bir çözüm bulmak için 4. Levent’teki bir saç ekim merkezine gittiğini öğrendim. Geçtiğimiz günlerde saç ektirmeye giden bir arkadaşım, Kerem Bürsin’i orada görmüş. Artık görüşmeye mi gitti yoksa saç ektirdi de kontrole mi gitti bilmiyorum ama bu yola girdiği kesin. Yakında yakışıklı oyuncuyu daha gür bir saçla görürseniz şaşırmayın. Saç ektiren ünlüler kervanına katılacak olan Kerem Bürsin, umarım istediği sonucu alır.

33 yaşındaki Kerem Bürsin, bu yaşta kel kalmak istemediği için şimdiden önlem almaya karar vermiş olmalı ki, saç ekim merkezinin yolunu tutmuş. Bakalım sonuç nasıl olacak? Farkı yakında ekranda görürüz.”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu