MagazinMedya

Cem Yılmaz, Sabah yazarının FETÖ iddiasına nasıl tepki verdi?

Sabah yazarı Ersin Ramoğlu’nun‘Tarkan, Sezen Aksu ve Cem Yılmaz’daki FETÖ izi’başlıklı yazısına Cem Yılmaz’dan cevap geldi. Ramoğlu, geçtiğimiz günlerde gözaltına alınıp tutuklanan eski MİT’çi Enver Altaylı’nın damadının Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz olduğunu öne sürmüştü. Sabah yazarı, “Cem Yılmaz, Tarkan Tevetoğlu ve Sezen Aksu gibi sanatçıların Erdoğan’a tavırlı olmalarının sebebi FETÖ’dür” demişti.

CEM YILMAZ’DAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Oda TV’nin haberine göre Sabah yazarının kurduğu bu bağlantının ‘isim benzerliğinden ibaret olduğu ortaya çıktı. Hakkında yakalama kararı bulunan damat Can Yılmaz’ın kısa süre önce teslim olduğu ve gözaltına alındığı da belirtildi.

CEM YILMAZ: “ÖZÜR BEKLİYORUZ”

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. Cem Yılmaz;  “Biz de Sabah gazetesinden bir özür bekliyoruz burdan tüm ilgililer duysun. Garip bi yazı, ilginç” mesajını paylaştı.

İşte Cem Yılmaz’ın o paylaşımı:

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu