Medya

Sabah’ın internet sitesinin yayın yönetmenliğine hangi isim getirildi?

Sabah gazetesinin internet sitesinde flaş bir gelişme yaşandı. Genel yayın yönetmeni İsa Tatlıcan’ın görevinden alındığı haber veriliyor. İsa Tatlıcan’ın yerine getirilen ismin Hürriyet’ten ayrılan Hüseyin Özdemir olduğu öğrenildi.

Sabah Gazetesi’nin internet sitesi sabah.com.tr’nin Genel Yayın Yönetmeni İsa Tatlıcan’ın görevinden alınarak, Sabah Gazetesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne getirildiği iddia edildi.

Medyaradar sitesinin haberine göre İsa Tatlıcan’dan boşalan sabah.com.tr Genel Yayın Yönetmenliği görevine, bir süre önce Hürriyet ile yollarını ayıran Hüseyin Özdemir getirildi.

HÜSEYİN ÖZDEMİR KİMDİR?

Hüseyin Özdemir, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin ardından gazeteciliğe Milliyet.com.tr’de adım attı.1O yıl boyunca çeşitli pozisyonlarda görev yaptıktan sonra Doğan grubunun yönetimindeki Hürriyet.com.tr’ye geçti. Ardından tekrar Milliyet.com.tr’de Yayın Koordinatörü olarak görev yapan Hüseyin Özdemir, TurkMedya Dijital İçerik Müdürü görevini yürütüyor ve burada trafiği artırıcı projeler geliştiriyordu. Özdemir son olarak hürriyet.com.tr’nin Genel Yayın Yönetmenliğini yapıyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu