Magazin

Sacit Aslan’dan kendisine saldıranlarla ilgili açıklama

Ünlü gazinocu Fahrettin Aslan’ın oğlu Sacit Aslan’a geçtiğimiz günlerde evinin önünde saldıran kişilerle ilgili gelişme… Sacit Aslan kendisine saldıran kişilerin polis tarafından yakalandığını duyurdu. Aslan bilgiyi sosyal medya hesaplarından paylaştı. Konuyla ilgili bilgileri çektiği video ile duyuran Sacit Aslan, polise teşekkür etti.

POLİSE TEŞEKKÜR ETTİ

Sacit Aslan bugün yayınladığı videosunda birkaç gün içinde bilinmeyen kişilerin polis tarafından yakalandığını duyurarak olayın takipçisi olmaya devam edeceğini adli sürecin süreceğini ifade etti. Aslan, saldırının nedeni ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşmadı.

“YASALARIN BANA VERDİĞİ HAKLARI KULLANACAĞIM!”

Aslan, saldırganların yakalanmasının ardından bir açıklama daha yaptı. Sacit Aslan açıklamasında şunları ifade etti:

“Şahsıma “Köpeğe taş atıyordu, kendisine ‘neden atıyorsun’ dediğim için, bana küfür etti onun için kendisini darp ettim” diye iftira eden hayasız! 25 senedir 17 köpeği son nefeslerine kadar gözümüz gibi baktığımız ve son kalan 3 köpeğimizi evimin bahçesinde, 6 kediyi evimizin içinde eşim Yasemin hanımla beraber büyük fedakarlıklarla hala bakmaya devam ediyoruz. Mahallede yaşayan kedi ve köpeklerin de bütün bakımları evimizde yaşayanlardan farksızdır. Yalan ve iftiralarla, yaptığı bu hayasızca saldırıdan sıyırmak isteyen bu kalleşe karşı, Yasaların bana tanıdığı tüm haklarımı sonuna kadar kullanacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın…”

İKİ KİŞİNİN SALDIRISINA UĞRAMIŞTI

Sacit Aslan geçtiğimiz günlerde akşam saatlerinde evinin önünde bir saldırıya uğrayarak darp edilmişti. Aslan, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, evinin kapısının önünde saldırıya uğradığını açıklamıştı

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu