Yerli Dizi

Sadakatsiz’in yeni bölümü yayınlanacak mı? Yapım şirketinden açıklama

Sadakatsiz’in 21 Nisan günü ekrana gelmesi beklenen yeni bölümünün yayınlanmayacağı öğrenildi. Sadakatsiz’in setinden  kötü haberler geldi. Bazı oyuncuların Covid-19 testlerinin pozitif çıklması çekimlerin aksamasına neden oldu.Sadakatsiz’in yeni bölümü ekranlara gelmeyecek. Medyapım’dan bu konuyla ilgili bir açıklama geldi. Sadakatsiz’in yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte tüm detaylar…

Sadakatsiz dizisi son olarak 14 Nisan Çarşamba günü ekrana gelmişti. Dizinin son bölümü oldukça heyecanlı geçmişti. Derin’i kaçıran Asya’nın takıntılı hastası, bu sefer de Asya’yı bayıltarak kaçırmıştı. Bu hafta neler olacak diye heyecanla beklerken, Sadakatsiz dizisinden art arda kötü haberler geldi.

SADAKATSİZ DERİNÖLDÜ MÜ?

BBC One kanalında yayınlanan Doctor Foster isimli yabancı mini drama dizisinden uyarlama olan Sadakatsiz dizisinin senaryosuna göre; Derin karakteri ölüyor. Herkes Derin kaçırılınca öldü sandı ama Derin hala yaşıyor. İlerleyen bölümlerde diziye veda eder mi etmez mi henüz bilmiyoruz ama şimdilik Derin diziye devam ediyor.

SADAKATSİZ NEDEN YOK?

Sadakatsiz dizisi işte bu nedenlerden dolayı bu hafta yayınlanmayacak. Medyapım’dan da konuyla ilgili dün gece bir açıklama geldi. “Daha önce paylaşmış olduğumuz sağlık problemleri sebebiyle bu hafta ne yazık ki SADAKATSİZ yayında olamayacak” denildi.

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

“İzleyicilerimizin bu durumu anlayışla karşılayacağını ümit ediyoruz” diyen Medyapım’ın açıklaması şöyle:

Yapılan testlerde tüm set ekibimizin ve oyuncularımızın sonuçları negatif çıkmıştır. Değerli oyuncumuz Melis Sezen evde istirahat etmekte, kıymetli oyuncumuz Burak Sergen’in ise hastanede tedavisi devam etmektedir. 28 Nisan Çarşamba günü yeni bölümümüzde görüşmek üzere…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu