Televizyon

Sadettin Teksoy geri dönüyor…Efsane kaldığı yerden devam edebilecek mi?

Türk televizyonlarının gelmiş geçmiş efsane isimleri arasında gösterilen ve “gizem avcısı” olarak ünlenen Sadettin Teksoy, ekranlara geri dönüyor.  Uzun bir aranın ardından “Sadettin Teksoy Zaman Tüneli” adlı programla ekranlara yeniden dönen ünlü televizyoncunun programı Teve2 kanalında yayınlanacak. Teksoy’un yeni kanalında yeni programıyla yıllar önce yarattığı efsaneyi devam edip etmeyeceği merak ediliyor.

SADETTİN TEKSOY TEVE2’DE PROGRAMA BAŞLIYOR

Meslek hayatında yaptığı pekçok haberle gündem oluşturan, kendine özgü anons ve tavırlarıyla yıllar boyunca konuşulan Sadettin Teksoy, yeni programında izleyiciyi bir zaman tüneline sokarak toplumsal hafızayı tazeleyecek.

Sdettin Teksoy’un kült haberleri arasına giren kutuplarda namazdan Keloğlan Mağarası’na, reenkarnasyondan ufolara kadar birbirinden gizemli ve ilginç dosyalar yine gündemi belirleyecek.

İLK KONUĞU MESUT YAR OLACAK

Ayrıca her bölümde tarih, astroloji, gizem, dinbilim ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayacak olan Sadettin Teksoy’un ilk konuğu televizyonların güleç yüzlü sunucusu ve tarih doktoru Mesut Yar olacak. Sadettin Teksoy Zaman Tüneli’nin ekim ayı içinde Teve2’de olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu