Magazin

Sadettin Teksoy’un yapmayı düşündüğü komedi filmi tutar mı?

Sadettin Teksoy, sevenlerine yeni sürprizler yapmaya hazırlanıyor. Ünlü televizyoncu şu sıralar yapımcılığa soyundu. Teksoy, kendi filmini çekecek. Sadettin Teksoy’un ‘Hasret Bitti’ sloganıyla yapım şirketini kurduğu yeni filmi için kolları şimdiden sıvadığı haber veriliyor.

Teksoy’un filminin komedi tarzında olacağı öğrenildi. İşi sıkı tutan Sadettin Teksoy’un sinema salon sahipleri ile şimdiden anlaşmaya çalıştığı konuşuluyor.

Sosyal medya hesabından konu ile ilgili açıklama yapan Teksoy, “Çabalarımızın tamamı, izleyiciyi gülmekten yerden yere vurdurtacak keyifli bir kara komedinin temellerini atmak” şeklinde ifade ediyor kendisini. Çekeceği komedi filmi için çok özel espriler üretmiş.

SIRTIMIN YERE GELECEĞİNİ HİÇ SANMIYORUM!
Sadettin Teksoy, çekeceği film için sosyal medya hesabından ‘Hedefimiz 2016’nın ve belki de son 10 yılın en güzel komedi filmini yapmak… Rabbimin de izniyle, ardımda böyle klas bir ekip varken, sırtımın yere geleceğini hiç sanmıyorum.’ diye yazdı.

Uzun süre sessiz kalan ve izleyiciden kopan Gizem Avcısı olarak ünlenen Sadettin Teksoy geçtiğimiz günlerde Posta gazetesinden okurlarıyla buluşmuştu.  İslam tarihi, dinsel gizemler, türbeler, evliyalar ve kerametleriyle ilgili, aklın sınırlarını zorlayan, sıra dışı olayları kaleme alan Teksoy’un yeni film projesinin nasıl sonuçlanacağı merak ediliyor.

BEYAZPERDE BOŞ KALSIN!

Öte yandan Teksoy’un yeni film projesini Günaydın’daki köşesinde değerlendiren Funda Karayel, “‘Beeeeen Sadettin Teksoyyy’ komedisi…” başlıklı yazısında film için fazla ümitli değil.

Teksoy’un iddialı açıklamalarına ihtiyatlı yaklaşan Karayel; “Ne ekiplerle ne hüsranlar gördü beyazperde, ‘Neden bu filme gitmeliyim?’ sorusunun altı boş. Onu gerçekten doldurduğunuz zaman izleyici, filme gider. Aksi halde iddialı açıklamalara inanıp gidenlerle bahsedilen listede yer almak çok zor.” diye yazdı.

Karayel, Teksoy’un çekmeyi düşündüğü komedi filmi için ise “beyazperde boş kalsın daha iyi” demeyi de ihmal etmedi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu