Yerli Dizi

Şafak Pekdemir Fox TV’nin iddialı dizisinin kadrosunda

En son Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisiyle Türk izleyicisinin dikkatlerini çeken oyuncu Şafak Pekdemir’in yeni dizi projesi belli oldu. Pekdemir, Fox TV’nin i,ddialı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Fox TV’nin yeni dizisi “Senden Daha Güzel”, kadrosuna güçlü bir isim daha kattı.

Başrollerini Cemre Baysel, Burak Çelik, Ebru Cündübeyoğlu, Sevinç Erbulak ve Berat Yenilmez’in paylaştığı dizinin kadrosuna Şafak Pekdemir dahil oldu.

Şafak Pekdemir, Emir’in (Burak Çelik) yıllar önce evlendiği eşi Sevda Tuzkan karakterine hayat verecek. İstanbul’a Tıp okumaya geldiği dönem Emir ile tanışan Sevda, çok pozitif ve renkli bir karakterdir. Evlilikleri sırasında Emir’i aldattığı için ilişkileri bitse de boşanmayı asla kabul etmemiştir. Şimdiler de ise yine Emir’in karşısında çıkar fakat ölümcül bir hastalığı vardır.

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un, yönetmenliğini Ketche’nin, senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu’nun üstlendiği FOX’un sevilen dizisi “Senden Daha Güzel”, her salı saat 20.00’de FOX ekranlarından yayınlanıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu