Magazin

Sağlık Bakanlığı Şeyma Subaşı ve İtalyan sevgilisi için harekete geçti

Şeyma Subaşı ve İtalyan sevgilisi Guido Senia geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelmiş ve ’14 gün kuralına’ uymayarak birçok davete katılmışlardı. Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüse karşı alınan önlemlere uymayan Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido Senia’ya geniş kesimlerden  tepki yağmıştı. Sağlık Bakanlığının Şeyma Subaşı ve sevgilisi için harekete geçtiği ortaya çıktı.

Şeyma Subaşı, sevgilisi Guido Senia ile ilgili çıkan haberlere dün akşam saatlerinde kişisel hesabından “Guido yaklaşık 1 aydır İtalya’da bulunmadı. Beraber Courchevel’deydik. Sonrasında kendisi Tel Aviv’e geçti. 2 hafta orada karantinada kaldı. Testleri yapıldı. Ve sonra buraya uçabildi. İtalyan pasaportu taşıyor olması, İtalya’dan gelmiş olması anlamına gelmiyor.” açıklamasını yapmıştı.

Sağlık Bakanlığı’nın harekete geçtiği olay sonrası Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido Senia’nın karantinaya alındığı ortaya çıktı. Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido Senia’nın corona virüs nedeni ile Sağlık Bakanlığının harekete geçtiğini duyanlar “olması gerek olmuş” yorumları yaptı.

Şeyma Subaşı Sağlık Bakanlığı yetkililerince kontrolden geçirildiklerini Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu.

Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Corona Virüsü testinden geçirilen Şeyma Subaşı ile İtalyan sevgilisi Guido Senia, ’14 gün evden çıkmama’ şartıyla eve gönderildiği öğrenildi.

Subaşı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda: “Sağlık Bakanlığı’nın korona virüs salgınını önlemek için aldığı önlemler kapsamında biz de bir akşam misafir edildik. Ülkemizin sağlığı için verdikleri mücadele ve bize gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür eder tüm sağlık camiasının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlarım” diye yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu