Magazin

Şahan Gökbakar “leş karga”lı açıklamayı kime yaptı?

Destekten TR

Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz’ın en çok vergi verenler listesine girince  sosyal medyadan “58. olmam, yan kulvarda oturan ama koşmayan Bolt’u geçmek gibi bir şey herhalde!” açıklamasını üzerine alındı.

Destekten TR

Türkiye’nin en çok vergi veren 58. kişisi olan Cem Yılmaz’ın Twitter hesabından yaptığı açıklama vergi ödeyenler listesinde ilk 100’e giremeyen Şahan Gökbakar’a gönderme olarak yorumlandı.

Şahan Gökbakar’dan  Cem Yılmaz’a cevap niteliği taşıyan sert bir açıklama geldi.

“…. LEŞ KARGALARI!”

Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ilk 100’e girememesini “Recep İvedik 4” filminin yapımcısı Murat Akdilek’in payına düşen 25 milyon lirayı vermemesinden kaynakladığını iddia eden Gökbakar, “Çalınan 25 milyon TL’me rağmen 3 milyon TL vergi vermişim. Hesap et, çalınanın yüzde 35’ini. Yani ilk 100 kişi adam da 100-150 arası adam değilmiş gibi bir mantık var sanki bazılarında. Hani ‘Şahan nerede ya listede’ diyen bazı dedikoduculara cevap bolsun. Ayrıca bir de o çalınan paranın kurumlar vergisini de şirket olarak 4 milyon TL devlete ödedik. Oldu mu? Allah başkasının cüzdanıyla ilgilenen leş kargalarını uzak tutsun hepimizden.” diye yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR