Sinema

Şahan Gökbakar’a Recep İvedik 6’dan bir iyi, bir de kötü haber!

Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Recep İvedik 6, 8 Kasım’da vizyona girdi. Film, serinin en kötü açılış yapan ikinci filmi oldu.Buna rağmen, Recep İvedik 6, 2019’un en iyi açılış yapan film unvanını ele geçirdi.

HEM İYİ HEM KÖTÜ HABER

Şahan Gökbakar’ın son filmi Recep İvedik 6 açılışı bir milyon 6 bin 437 kişiyle yaptı. Serinin diğer yapımları ile karşılaştırıldığında, Recep İvedik 6 sadece Recep İvedik 1’in ilk üç gündeki seyirci sayısını aşabildi. Buna rağmen, Recep İvedik 2019’un en iyi açılışını yapan film unvanını elde etti.

Sinemada bu yıl yaşanan promosyon krizi filmleri de etkiledi. Daha önce sene başında vizyona girmesi beklenen filmler, takvim değiştirdi ve seyirci ile sene sonunda buluştu. Bu rötar gişedeki başarıyı da derinden etkiledi. Ekim’de vizyona giren Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmleri, şimdiye kadar 676 bin 176 kişi tarafından izlendi ve beklentileri aşamadı. Recep İvedik 6’nın gişede nasıl bir açılış yapacağı merakla bekleniyordu.

Şahan Gökbakar, filmi üç günde bir milyon 646 bin 846 kişinin izlediğini belirterek, “3 günde 1 milyon seyirci ile yine muhteşem bir açılış yaptık… Şubatlardan sonra kasım ayına da damgamızı vurduk ve tüm zamanların en iyi Kasım açılışını yaptık. Bir serinin 6’ıncısını yapıp 13 yıl boyunca hala bu sevgiyi ve ilgiyi koruyabilmek herkese kolay kolay nasip olmaz! Bizi yine gururlara layık gördünüz… Her defasında yine ve yeniden sizleri güldürmeye devam edeceğiz… Hepinizi çok seviyorum” dedi.

Gökbakar’ın son filmi her ne kadar diğer filmlere göre açılışı daha gösterişsiz yapsa da, kasım ayında vizyona giren yapımlar arasında en iyi açılışı yapmasıyla dikkat çekti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu