Medya

Şahan Gökbakar’dan Çetiner Çetin’in İngilizcesine videolu gönderme

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Habertürk TV’nin dış politika ve güvenlik politikaları yayın koordinatörü Çetiner Çetin‘in Rusya-Ukrayna savaşı sırasında alandan canlı yayında konuştuğu İngilizceyi çektiği ilginç videoyla alaya aldı.

Rusya-Ukrayna arasındaki savaşta alandan canlı yayınla gelişmeleri aktaran Çetin, Ukraynalı bir gence ‘what‘ kelimesiyle başlayan İngilizce bir soru yöneltmesi üzerine genç İngilizce anlam bütünlüğü olmayan cümleye “efendim” diyerek yanıt verdi.

Çetin yeniden bir anlam taşımayan cümlesini tekrar edince genç ne diyeceğini bilemedi. Çetin bu kez İngilizcesi iyi olmadığı için gencin kendisini anlamadığını savundu.

Gökbakar’sa Instagram hesabından bu anları yeniden yaratan mizahsen bir video paylaştı. Komedyen “İngilizce bilmeden Avrupa’daki savaşı aktarsın diye yollanan Türk muhabir Metiner Metin röportaj yapmaya çalışıyor…” notunu düştü.

ÇETİNER ÇETİN’İN O YAYINI ÇOK KONUŞULMUŞTU

Habertürk Dış Politika ve Güvenlik Politikaları Yayın Koordinatörü Çetiner Çetin, Kiev’de bir Ukraynalıyla İngilizce röportaj yapmaya çalıştığı anlarda İngilizcesiyle gündem oldu.

Çetin, Ukrayna vatandaşına, “Where are you from?” diye sorduktan sonra,  Ukraynalı vatandaş, Çetin’in ne söylediğini anlamaya çalışsa da başaramadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu