Magazin

Şahan Gökbakar’dan dikkat çeken Sibel Ünli açıklaması

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, intiharıyla Türkiye’yi yasa boğan üniversite öğrencisi Sibel Ünli ile ilgili dikkat çeken bir mesaj paylaştı. , “Çok üzgünüm Sibel… Seni doyuramadı, okutamadı ve yaşatamadı bu devlet.” diye yazan Şahan Gökbakar, yaptığı paylaşımda kullandığı ifadelerle dikkat çekti.

“BU ÜLKENİN ÇOCUKLARININ KARINLARININ DOYMASI LAZIM”

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde okuyan ve intiharıyla tüm Türkiye’yi üzen Sibel Ünli ile ilgili Şahan Gökbakar da çarpıcı bir metin kaleme aldı.

Instagram hesabından Sibel Ünli’nin fotoğrafı ile birlikte yazdığı notu paylaşan Gökbakar’ın mesajı şöyleydi:

“1 lirası vardı yemek kartında, bir de bu sebepten yaşamaya değer bulmadığı bir hayatı. Yemek yemesi gerekmesin diye hayatından vazgeçti.

“ÇOK ÜZGÜNÜM SİBEL”

Uzaklarda değil! İstanbul’da… Halbuki ne güzel bir havalimanı vardı, inci gibi köprüler vardı, gökdelenler yapılıyordu, belki kanal bile açılacaktı. Öyle bir ülkede yaşıyordu ki Sibel, kişi başı gelir 8 bin dolardı ama Sibel yaşamaya değer bulmadı. 1 lirası vardı çünkü yemek kartında. Pardon 1 lira 45 kuruş… Çok üzgünüm Sibel… Seni doyuramadı, okutamadı ve yaşatamadı bu devlet. Nur içinde yat…

Öğrencilerinin aç, genç insanlarının bolcası işsiz ve en önemlisi birçoğunun da umutsuz olduğu bir ülke olduk… Her şeyi bırakıp bunlarla uğraşmak lazım… Bu ülkenin önce çocuklarının karnını doyurması lazım… Çünkü hepsinin yaşamaya değer hayatları var.”

 

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu