Magazin

Şahan Gökbakar’ın tweetini paylaşan oyuncu Ezgi Çelik Alparslan Büyük Selçuklu’daki rolünden oldu

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın Twitter’daki dikkat çeken paylaşımını hesabında “retwit” eden oyuncu Ezgi Çelik’in bu nedenle Alparslan Büyük Selçuklu dizisindeki rolüne son verildiği haber veriliyor.

Gökbakar’ın “Hırsızın, uğursuzun, katilin, tecavüzcünün dışarıda gezdiği ama gazetecinin hapse girdiği bir sistem” yazdığı tweeti paylaşan oyuncu Ezgi Çelik’in Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden çıkarıldığı ileri sürüldü.

Paylaşımın TRT yönetimini rahatsız ettiği için oyuncunun kadrodan çıkarıldığı iddia edildi.Yakın zaman önce final yapan Ezgi Mola’nın geçtiğimiz sene attığı bir tweet nedeniyle TRT yönetimini rahatsız ettiği, hatta oyuncunun kadrodan çıkarılacağı iddia edilmişti. Ancak konunun kısa sürede gerçek olmadığı ortaya çıkmıştı. Şimdilerde benzer bir durumun Alparslan Büyük Selçuklu oyuncularından Ezgi Çelik’in başına geldiği ileri sürüldü.

KADRODAN ÇIKARILDI

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Akli Film’in imza attığı Barış Arduç’lu Alparslan Büyük Selçuklu dizisine başarılı oyuncu Ezgi Çelik katıldı. Yapımcı güçlü oyunculuğu ve hanımefendi kişiliğiyle tanınan Çelik’in projeye katıldığını ve İbrahim Yınal’ın eşi Öke Hatun’u canlandıracağını duyurdu. Ancak Çelik kısa süre sonra kadrodan çıkarıldı.

ŞAHAN GÖKBAKAR’IN PAYLAŞIMINI YAYINLAMASI BAŞINI YAKTI

İddiaya göre Ezgi Çelik’in daha önce retweet ettiği Şahan Gökbakar’ın “Hırsızın uğursuzun katilin tecavüzcünün dolandırıcının kaçakçının yolsuzun dışarıda gezdiği Ama haber yapan gazetecinin hapse girdiği bir sistem içerisinde olmak beni çok üzüyor yoruyor ve mutsuz ediyor” tweet’i yüzünden işinden oldu.

TEPKİ GÖSTERMİŞLERDİ

Sosyal medyada bazı sayfalardan atılan “Devletimizin resmi kanalı TRT 1’e yeni oyuncu diye tanıttığınız Ezgi Çelik Twitter hesabından Şahan’ın suçlu sözde gazetecinin temize çıkarmaya çalıştığı tweetini paylaşım yapmış” şeklinde gösterilen tepkilerin bu kararda etkili olduğu öne sürüldü.

EZGİ ÇELİK’İN INSTAGRAM HESABINDAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Konuyla ilgili herhangi resmi kaynaklardan herhangi bir açıklama gelmezken, ünlü oyuncu sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Ezgi Çelik yaptığı paylaşımda “Sevdiği işi yapabilen biri en şanslılarındandır bu dünyanın. Doğruyu doğru bilerek eğilip bükülmeden…Vicdanım rahat uyandığım her günde, her koşulda, her zaman.

Her türlü engele engellenmeye rağmen devam…” ifadelerini kullandı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ezgi Çelik (@ezoez)’in paylaştığı bir gönderi

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu