Yerli Dizi

Şahane Damat 5. bölüm fragmanında şok gelişme!

Star’ın sevilen dizisi Şahane Damat, 2 Ağustos Salı akşamı saat 20:00’de yeni bölümüyle ekrana geliyor. Yapımcılığını Osman Sınav’ın, yönetmenliğini Raşit Çelikezer’in üstlendiği, başrollerini genç ve yetenekli oyuncular Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru’nun paylaştığı dizide usta sanatçılar Nükhet Duru ve Erhan Yazıcıoğlu da yer alıyor. Şahane Damat’ın kadrosunda Mesut Yılmaz, Hande Kaptan, Anıl İlter, Leyla Göksun, Köksal Engür, Selen Uçer, Mert Carim, Binnur Şerbetçioğlu, Selim Gürata, Ebru Nil Aydın bulunuyor. Şahane Damat 5. bölüm fragmanıyla ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

ŞAHANE DAMAT 5. BÖLÜM FRAGMANINDA NELER OLACAK?

Ertesi sabah, Mehmet sözünü tutamamış olmanın yıkımını yaşarken, öte tarafta ise Melike hala kızgındır.  Mehmet ve Melike’nin ettiği kavga herkes için taşları yerinden oynatmıştır. Melike, Mehmet’ten hesap sormaya gider, ancak yüzüğün atıldığını öğrenince fikirleri değişir. Mehmet’in hayatını daha fazla mahvetmemesi gerektiğine karar verir. İlknur kendisinden beklenmeyecek kadar sert bir çıkış yapar ve yüzüğü Mehmet’in suratına fırlatır. Kazibe sabah kalktığında Melike’yi evde bulamaz. Ayrıca Mehmet’e de ulaşılamamaktadır. Bunun üzerine Cennet ve Tahsin bizim çılgın ikiliyi bulmak için yollara düşerler. Mehmet ve Melike ise kendilerine izin vermişlerdir. Yol boyunca Cennet’in yaptıkları tabii ki Tahsin’i kanser etmeye yetecek türdendir. Ancak günün sonunda Tahsin’in takındığı bir tavır da Cennet’i inanılmaz etkileyecektir.

MEHMET VE MELİKE YAKINLAŞMASI SÜRÜYOR

İkili arasında yaşanan romantik dakikalar Diva ve Albay’ın eve yaptığı baskından sonra son buldu. Mehmet ve Melike’nin banyodan yaşadıkları romantizmin artmasına neden oldu. Şahane ikilinin Albay’a kurduğu oyun herkesi şaşırtacak cinstendi. Albay tüm aramaları neticesinde Diva’yı bulamadı.Mehmet ve Melike, Diva’yı Albay’dan saklayabilmek adına türlü oyunlara başvurdu.

ŞAHANE DAMAT 4. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

ŞAHANE DAMAT OYUNCULARI

Oyuncular: Burcu Özberk, Nükhet Duru, Köksal Engür, Ali Ersan Duru, Hande Kaptan, Binnur Şerbetçioğlu, Murat Carim, Selin Uçer, Erhan Yazıcıoğlu ve Mesut Yılmaz

Yapımcı: Osman Sınav
Yönetmen: Raşit Çelikezer
Yayın Günü: Salı / 20.00
Yapım: Sinegraf Film
Kanal: Star TV

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı