Yerli Dizi

Şahane Damat’ın yeni fragmanında şeytanın bile aklına gelmeyecek oyun

Star TV’nin sevilen dizisi Şahane Damat 19 Temmuz Salı akşamı 4. bölümüyle ekrana gelecek. Şahane Damat’ın yeni bölümünde neler olacak? İşte, haberin detayları…

Yapımcılığını Osman Sınav’ın, yönetmenliğini Raşit Çelikezer’in üstlendiği, başrollerini genç ve yetenekli oyuncular Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru’nun paylaştığı dizide usta sanatçılar Nükhet Duru ve Erhan Yazıcıoğlu da yer alıyor.

Şahane Damat’ın kadrosunda Mesut Yılmaz, Hande Kaptan, Anıl İlter, Leyla Göksun, Köksal Engür, Selen Uçer, Mert Carim, Binnur Şerbetçioğlu, Selim Gürata, Ebru Nil Aydın bulunuyor.

ŞAHANE DAMAT’IN 4. BÖLÜM KONUSU:

SAHANE DAMAT 1

Mehmet ve Melike’nin banyoda yaşadıkları yakınlaşma sonrası kendilerini kaptırdıkları romantizm duygusu, Albay’ın Diva’nın olduğu eve yaptığı baskın sonucunda yarım kalmıştır. Bizim iki çılgının Diva’yı saklayabilmek adına, Albay’a çevirdikleri son numara ise Şeytan’ın bile aklına gelmeyecek cinstendir.

Ertesi sabah hem Albay hem de Kazibe tehlikesini savuşturmuş olmanın rahatlığıyla hareket eden Melike ise hiç ummadığı bir yerden darbe alır. Mehmet önceki gece banyoda olanlardan belli ki rahatsızdır ve Melike’ye hiç olmadığı kadar da “arkadaşça” davranma çabasındadır. Ayrıca, Mehmet başta kendisi olmak üzere Melike’ye de sürekli hatırlatmaktadır; ikisinin oynadıkları sadece bir oyundur ve ayrıca o nişanlıdır.

SAHANE DAMAT 8

Mehmet her ne kadar kendini Melike’den uzak tutmaya çalışsa da özellikle Engin’in her fırsatta Melike’ye yazıyor olmasına katlanamamaktadır. Melike tabii ki Engin’e karşılık vermemektedir, fakat bu Mehmet’in delirmesine engel teşkil etmez. Türlü türlü oyunlarda Engin’i, Melike’den uzak tutmaya çalışan Mehmet, sonunda kendini fazla açık eder. Engin de durumdan şüphelenir ve düşündüklerini İlknur ile paylaşır.

İlknur’un artık yapacağı tek bir şey vardır; Mehmet ve Melike’yi kendi gözleri önünde tartmak. Bu sebeple Tahsin-Melike-İlknur ve Mehmet olarak dörtlü çıkacakları bir akşam yemeği tertip eder. Ancak, o yemekte yaşananlar İlknur’un kendi kazdığı kuyuya düşmesine sebep olacaktır.

ŞAHANE DAMAT’IN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Mehmet ve Melike, İlknur tehlikesini yine şahane bir bahaneyle atlattılar. Ancak, Mehmet’in İlknur için hissettiği suçluluk duygusuyla başetmek için bahaneden fazlasına ihtiyacı vardı.  Vicdan azabının acısını Melike’den çıkartan Mehmet, hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Acıtma sırası Melike’dedir ve Melike aşkına rağmen bu sefer dilini hiç esirgemedi.
Hayati, yazdığı burçlarla Diva’yı kontrol etmeyi sürdürsün diye Melike’ye müthiş bir teklif yaptı. Bu teklif, Melike’nin hem habercilik hayallerini gerçekleştirmesini hem de klinikte Mehmet’le birlikte olmasını sağladı. Ama aynı teklif, Melike’nin Engin’in de dikkatini çekmesine yol açmasını engellemedi.

Muhtemel bir Melike-Mehmet aşkının başlamasına adayan aşk doktoru Tahsin ise, bir tek Cennet denen mikroba yazacak reçete bulamamakta. Dedesinden kalma eşyaların canına okumakta ve Tahsin’i delirtmeye devam ettti.
Alemlerin en damatçı kaynanası Kazibe ise, bir yandan Mehmet’in ailesiyle birlikte kızını adabıyla istemesi için tuttururken bir yandan da oğlu Tufan’ı köydeki evin hisselerini satın alması için Afyon’a yolladı. Ancak herkesin kaderini değiştirecek olan sürpriz, Tufan’ı otogarda bekledi.

Yayın Günü: 19 Temmuz Salı

Yayın Saati: 20.00 / Yeni Bölüm- 4. Bölüm

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı