Magazin

Sahnede bayılan Ziynet Sali hastalığını açıkladı

Birkaç gün önce Beylikdüzü konserinde bayılıp yere düşen ünlü popçu Ziynet Sali, yaşadıklarının ardından sağlık durumuyla açıklamada bulundu. Sali, yedi yıl önceki İzmir konseri sırasında aynı durumu yaşadığını açıkladı.

ZİYNET SALİ HİPOGLİSEMİ’YİM

Sali, “Gayet sağlıklıyım ve bomba gibiyim” dedi. Kan şekerinin düşmesi sonucu baygınlık geçirdiğini belirten şarkıcı, “10 dakika sonra kendime geldim. Yedi yıl önce İzmir’de verdiğim konserde de aynı şeyi yaşamıştım” açıklamasını yaptı.

Sali, dengesiz beslenme özelliği olduğunu ve bunun öğrencilik yıllarından kaldığını ifade etti. Sali rahatsızlığı ile ilgili şunları dile getirdi:

“Hipoglisemi hastalığım var. Başka sağlık sorunum yok. Yoğun bir tempoda çalışıyorum. Sahne öncesi yemeyi sevmiyorum. Her yediğimde rahatsız oluyorum ve şarkı söyleyemiyorum. Diyetle alakalı bir durum değil, hafif şeyler tüketiyorum”.

Hipoglisemi nedir?

Aşırı terlemeye, aşırı halsizliğe ve hafif baygınlığa yol açan, kanda olağandan daha az şeker bulunması hastalığı.

İşte, Ziynet Sali’nin verdiği Beylikdüzü konserinde sahnede yaşadığı o bayılma anı:

https://www.youtube.com/watch?v=jsl_Cj50CCk

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu