MagazinMüzik

Sahnede restleştiler!.. Sertap Erener’den Çatalca Belediye Başkanı’na “protokol” ayarı!

Çatalca’da düzenlenen Erguvan Festivali’nde sahne alan Sertab Erener, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ile sahnede gerginlik yaşadı. Erener, protokol için ayrılan bölümün geniş olması nedeniyle belediye yetkilileriyle tartıştı. Bir ara sahneden ayrılan Erener’den sonra söz alan Başkan Cem Kara’nın açıklamasıyla gerilim tavan yaptı.

SERTAP ERENER BELEDİYE BAŞKANININ ŞOVUNA İZİN VERMEDİ

Halkın Sertap Erener’den yana ıslıklarına sahneden tepki gösteren Cem Kara, sanatçının yönlendirmesiyle aşağı inmek zorunda kaldı. Halkı arkasına alan Sertap Erener ise Başkanı protokol koltuklarına gönderdikten sonra konserine devam etti.

Başkan ve Sertap Erener arasında yaşananlar şaşkınlığa neden oldu.

SEYİRCİDEN UZAK KALMAK İSTEMEDİ

Erener, sahne önündeki protokol alanının genişliği nedeniyle seyircilerin uzakta kaldığını fark etti. Ünlü sanatçının hayranlarını protokol alanına davet etmesine belediye yetkilileri güvenliği gerekçe göstererek izin vermeyince gerginlik kaçınılmaz oldu.

SAHNEDEN İNMEK ZORUNDA KALDI

Ardından Belediye Başkanı Cem Kara sahneye çıktı. Seyircilere, Sertab Erener’i kendisinin düzenlediği festival sayesinde dinleyebildiklerini, sabaha kadar ‘Sertab’ diye bağırsalar da istediklerinin gerçekleşmeyeceğini söyledi.

Bunun üzerine sahneye geri dönen Erener, belediye başkanından sahneden inmesini istedi. Kara da sahneden inmek zorunda kaldı. Erener, seyircileri “Onları ben çağırıyorum” diyerek sahneye davet etti. Erener şarkılarını, sahnenin bir kenarında duran seyircileriyle söyledi.

İşte, Sertap Erener’in sahnede belediye başkanı ile yaşadığı gergin anlar:

https://www.youtube.com/watch?v=iqPxSeq3-30#action=share

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu