Televizyon

“Sahra Turabi’yi seviyoo!”/JALE ŞEN

Survivor izlemek üzere hazırlıklarımı tamamladım. Bergomatlı çayım, yanında bademli çikolatamla Turabi ve Sahra’ya ancak dayanabilirim.

Dünkü şişmiş bademciklerim ve yanında koca bardak ıhlamur çayımla Survivor’da acıktığı için kendini yerlere atan, ağlayıp zırlayan Sahra’ya katlanmak zorunda kaldım. Aldığım ilaçların etkisinden yarı uyur yarı uyanırken aralarda hamburleri, onları löpür löpür yiyen ünlüleri, beceriksiz Eda’nın doğum günüymüş meğer, onun eğlenme görüntülerini, can Tolga Karel’in Gladyatör’deki Russell Crowe ya da Rambo’daki Slyvester gibi bağırmasını hatırlıyorum. Turabi bir ara serzeniş filan yaptı. ‘’Herkes beni pohpohluyordu, ben kaybedince yanıma gelen, halin nedir diye soran olmadı’’ dedi. Yaa Turabi ne sanmıştın! İnsanlar böyle işte, naparsın adanın gerçeği de bu demek ki.

Sonra bugün yeni güne bir Turabi şokuyla uyandık! Canım Türkiye’min hali zaten harab, bu haber de üstüne hiç iyi olmadı tabii, yıkıldık yani. Turabi meğerse striptizciymiş! Ay ne feci. Yıktın bizi Turabi! Adada ne kadar sopa, kamış, yukarı doğru uzanan ne varsa saklamalı. Ne olur ne olmaz!

survivor_1Bu akşam da ödül gecesi. Şimdilerde kova taşıma yarışmasında Ahmet Dursun’un Serenay’a atarlanmasını izledik hep birlikte. Ondan önce de Mert’ten Sahra’ya Turabi’yi niye bu kadar tuttuğunu merak ettiği sorusu geldi. Alttan alta ‘’Turabi’ye asılıyor musun Sahra, ne ayaksın’’ demek istiyordu aslında! Sorunun cevabı basit esasen; Sahra Turabi’nin dişi versiyonu! Doğal değil mi bu durumda kanka modunda olmaları. Sahra Turabi’yi seviyooo.
Dominik’te durum 5-4 şu an. Gönüllüler önde. Menemeni hak eden hangi taraf olacak merak konusu. Başka bir merak konusu da İsmail Baki’yle Eda’nın oraya ne için gittikleri. A hayret striptizci Turabi’yle atarlı Sahra kapıştı! Aşkın cilveleri! Bu arada menemen ödüllü yarışmayı gönüllüler kazandı. Sonuçta Ünlüler tarafında kavga kıyamet koptu! Can Tolga Merve’ye bağırdı, Merve ona filan. Akın da hesapta cengaver ayaklarında Tolga’ya kafa tuttu, bağırdı çağırdı. Amaaan artiz Akın! Açlıktan herhalde herkesin kan şekeri düşünce tabii millet birbirini yiyor. Artiz Akın’ın gücü de Tolga’ya yetiyor demek ki.

survivor_2

 

Ahmet Dursun’a kimse laf etmedi az evvel, Serenay’a bağırmıştı o da. E tabii kimin dişi kime geçerse…

Ahmet Dursun da yazık yaaa canım içlenmiş. Neymiş, oyunu kaybediyorlarmış bazı arkadaşlar gülüyormuş, eğleniyormuş filan, üzülüyormuş kendisi bu duruma. Tolga da kendisi hakkında konuşulanlardan muzdarip. Ben seviyorum Tolga’yı, yanlış tanıyorlar onu, fazla üstüne gidiyorlar, biliyorum. Bak o da kaçtı küçücük bir adacık buldu kendine, alın mutlu olun dedi, Robinson oldu, adamım be.

Turabi diğer yandan hep birliktelerken bir hikaye anlatıyorum babında Mert’e resmen hakaret etti. ‘’Sahra gibi bir kız nasıl Turabi’yle takılır’’ demişti Mert, Turabi de lafı koydu Mert’e. ‘’Senle takılsın da kız kıza takılmış olursunuz değil mi’’ dedi. Mert’ten iyi bir cevap gelmesini bekledim ama sus pus oldu. Turabi de lanla lunla götürüyor işi hesapta. Adamlık ayaklarında. Senin karşına hanım evlatları çıktı da, hayatlarında çirkefle karşılaşmamış apartman çocukları var karşında, konuşursun, efelenirsin tabii. Meydanı boş buldun sen Turabi, at bakalım nereye kadar.

Dokunulmazlık oyunu başladı bu arada, ilk kaybeden Merve oldu. Sona kalan 2 kişiyse (hayret) İsmail Baki ve Serenay oldu. Şimdi atlayacakları bir bölüm daha var önlerinde ve sonuçta Baki mi Serenay mı kazanacak göreceğiz. İsmail’in göbek eridi mi ne bu arada. Güzelleşip dönecek adam memleketine adadan sonra. Neyse, yarışmayı Serenay kazandı.

Evet eleme anına geldik. Canım Tolga Karel SMS oylarıyla favori seçildi. Şimdi Eda’nın karşısında adadan kimi göndereceğini seçecek olan isim Tolga. Ve Akın’ı seçti 2. aday olarak. Tolga’yla Akın birbirlerine laflar söylediler filan. Tolga adayı terk ettiğini, yalanlarla dolu bir adada olmaktansa yılanlarla olmayı tercih ettiğini söyledi.

survivor_3

 

Ve Acun Survivor’a veda eden ismi açıklıyor: Heyecan tavan yaptı ve ahhğğghh reklammmm!.. Hayır araya reklam girmişken azıcık Survivor dedikodusu yapayım. Acun’da bir tuhaflık gördünüz mü siz de? Sanki yüzü gözü şişmiş. Ada sineği ısırdı ya, ya da botoks motoks bir şeyler yaptırdı kendine. E genç sevgili filan, gençleşmek istedi belki de. Ama yamulmuş yahu.
Eda mı Akın mı, Eda mı Akın mı? Veee evet giden isim tahmin ettiğim gibi Eda oldu.

Bir Survivor eleme gecesi daha bitti. Ben de kendime bir fincan mis kokulu çay doldurayım, yazımı da yazdığıma göre rahatça köşemde keyif çatayım. Haydi Survivor’cı canlar, hepinize iyi geceler…

JALE ŞEN / MEDYABEY

http://jeansmisin.com

https://twitter.com/bittereniyisi

 

7 Yorum

  1. Bence sahra. Seviyor ama turabi yüz vermiyor. Onlara bakmayalımda yeni bir aşk var gokhan merve. Cifti kameraların önünde birbirilerinin. Bacaklarına vurmalar içten içten sarılmak alamet değil

  2. serenayın öpüşme sahnesi vardı acil aşk aranıyor da demek ki normal hayatın da…. öpüşse böle öpüşür aynen o şekilde yapar becerir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu