Yerli Dizi

Samanyolu’nun dizisi Sungurlar artık FOX TV’de

Samanyolu TV’nin kapanması üzerine Sungurlar dizisi başka bir kanala transfer oldu.

Samanyolu’nun sevilen dizilerinden biri olan Sungurlar, kanalın kapanmasının ardından ortada kalmış akıbetinin ise ne olacağı sevenleri tarafından merak konusu olmuştu.

Dizinin iyi bir izleyici kitlesine sahip olması yeni kanal arayışlarını gündeme getirmiş ne zaman ve hangi kanalla anlaşılacağı bir süredir konuşuluyor netlik kazanması bekleniyordu.

Sonunda beklenen haber geldi dizinin yeni kanalı FOX TV oldu.

Ortadoğu’da yaşanmakta olan olayları ve Türkiye’yi bölmek isteyen terör örgütlerini konu alan Sungurlar dizisinin Fox TV’de başarılı reyting sonuçları elde etmesi bekleniyor. Yeni bölümlerini tekrar cumartesi akşamları yayınlayacak olan Sungurlar’ın yayın tarihi ile ilgili net bir bilgi ise şimdilik bulunmuyor.

Fox TV’ye geçiş yapan dizinin çekimlerine ise başlanmış durumda.

Cumartesi günlerinin reyting rekorları kıran dizisi Sungurlar’ın çekilmekte olan yeni bölümleri, yeni oyuncu kadrosu ile birlikte yakında Fox TV ekranlarında izleyenleri ile buluşacak. Yaşanacak olan büyük çatışmaların ilk kıvılcımları Fox TV’de yayınlanacak olan yeni bölümlerde ortaya çıkacak.

Hatırlanacağı üzere Samanyolu TV’nin Türksat 4A yayın frekanslarından çıkarılması nedeniyle Sungurlar dizisi yayın hayatına ara vermiş ortada kalmıştı. Aynı şekilde Samanyolu TV’de devam eden ve kanalın kapanmasıyla ortada kalan diğer dizilerine ise ne olacağı şimdilik bilinmiyor.

Sungurlar Dizisinin Son Bölümünde Neler Olmuştu?

Kız kardeşi Sevim’in Çeşit örgütünün eline geçmesi Serdar’ı tek başına tehlikeli bir plan yapmaya iter. Sungurlar, Serdar’ın bulunduğu yere ulaşmaya çalışırken, örgüt militanları bir köyü basarak herkesi rehin alır. Alarma geçen Sungurlar timi, derhal operasyon hazırlığına başlar. Ancak örgütün tehlikeli planını deşifre etmeye çalışan Emir Mete, tuzağa düşürülür. Dilan’ın intikamını örgüt militanlarından almaya çalışan Naza ise bu kez kendi hayatını tehlikeye atar.

Yaklaşık üç ay önce son bölümü yayınlanan ve 39. bölümde sona eren Sungurlar dizisi yeni kanalında kaldığı yerden devam edecek.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu