Medya

Şamil Tayyar, Ersoy Dede’ye ağır yüklendi:”Yarım aklını alırım!”

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, sosyal medya hesabından Kanal 24’te program yapan Ersoy Dede’yi adeta topa tuttu. Nihat Doğan’la aynı kanalda çıktığı için kendisini eleştiren Ersoy Dede’ye ağır bir biçimde yüklenen Şamil Tayyar, Ersoy Dede’ye ” yarım aklını ben alırım!” sözütle yüklendi. İşte Şamil Tayyar’ın Ersoy Dede’ye sosyal medya hesabından verdiği ayar…

Şamil Tayyar, kendisini Beyaz TV’de program yaptığı için Ersoy Dedeye şu sözlerle yüklendi:

“Sahte ByLock listesiyle Akpartiye operasyon çeken Ersoy Dede diyorki Reis’e laf eden Nihat Doğan’la aynı kanalda nasıl program yaparmışım! Reis, Nihat Doğan’ı külliyeye davet etti. Ey Ersoy Dede Reis seni davet eder ve sen de gidersen ş……sin! TRT Genel Müdürüne övgüler dizip eşine TRT’de program kapan Ersoy Dede’ye çağrım; Ethem beyin omzundan ateş etme, yarım aklını ben alırım. Çalıştığı adrese bakmaksızın RTE maskesiyle Akparti düşmanlarına tetikçilik yapan tüm sahtekarların maskesini indirmek boynumun borcudur.”

samil-tayyar-twitter-ersoy-dede

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu