Televizyon

Şamil Tayyar: “Kurtlar Vadisi Pusu operasyonel bir dizidir”

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Beyaz TV’de yayınlanan, Ömür Varol’un moderatörlüğünü yaptığı  ‘ Söylemezsem Olmaz’ adlı programda son günlerde gündemden düşmeyen Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili konuştu. Tayyar, KVP dizisini operasyonel bir dizi olduğunu ifade ederek 360 TV’de tekrar bölümlerinin yayınlanmasına bir anlam veremediğini söyledi.

AK Parti Milletvekili Şamil Tayyar, ‘ Söylemezsem Olmaz’ da önemli açıklamaların altına imza attı. ‘ Kurtlar Vadisi Pusu’da 2012 yılında ekrana gelen “Erdoğan” yazılı mezar taşına en sert tepkiyi veren Tayyar, ‘ Cami duvarına işiyorsunuz’ demişti.

Şamil Tayyar, bu kez Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına telefonla bağlanarak şöyle konuştu:
‘ O mezar taşlarıyla Erdoğan’ın öldüğünü, bittiğini göstermeye çalıştılar. RTE 321 plakası ile yine Erdoğan’ı katil gibi gösterip sonunun geldiğini anlatmaya çalıştılar. Bu dizi operasyonel bir dizidir. Ethem Sancak diziyi SKY 360’a neden transfer etti anlamadım. Ama bu saatten sonra sözleşmeyi gözden geçirecektir.’

İşte, Şamil Tayyar’ın Beyaz TV’deki o programda anlattıkları:

https://www.youtube.com/watch?v=5KaCNkCZl_0#action=share

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu