M.Bey/ÖzelYerli Dizi

Şampiyon dizisi ne zaman yayınlanacak? (MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: TRT’nin başrolünü Tolgahan Sayışman’ın yer aldığı iddialı dizi projesi Şampiyon’un başlama tarihi merak ediliyor. MEDYABEY editörü ne zaman başlayacağı büyük bir merakla beklenen iddialı dizinin yayın tarihi ile ilgili bilgiye ulaştı.

ŞAMPİYON’UN YAYIN TARİHİ İÇİN 12 EYLÜL PERŞEMBE TARİHİ ÖNE ÇIKTI

TRT kulislerinde dizinin başlama tarihiyle ilgili konuşulan tarih ortaya çıktı. MEDYABEY editörü, Şampiyon dizisinin 12 Eylül Perşembe akşamı yayınlanacağı bilgisine ulaştı.

Yapımcılığını BSK Yapım / Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller’in üstlendiği, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme aldığı, yönetmenliğini Hakan Kırvavaç ve Devrim Yalçın’ın yaptığı Şampiyon dizisi ekran macerasına başlamak için artık gün sayıyor.

SAYIŞMAN, YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY İLE BAŞROLÜ PAYLAŞACAK

Tolgahan Sayışman’ın dizideki partneri genç ve başarılı oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy olacak.

Son olarak Çukur dizisinde Akşın karakterine hayat veren İlayda Alişan yeni sezonda seyirciyle buluşacak olan Şampiyon’la anlaştı. Yine Çukur’da Çeto olarak rol alan Erkan Avcı’da Şampiyon dizisine geçiş yaptı.

ŞAMPİYON’UN KONUSU

Tolgahan Sayışman’ın Şampiyon dizisinde Kafkas lakaplı Fırat gelecek vadeden genç bir boksörken yaşadığı talihsiz olayla hayatı yerle bir olmuştur. Fırat kariyerini bırakıp ringlere veda etmişken yıllar sonra oğlu Güneş için yeniden ringlere çıkıp bir raunt daha diyecek.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu