Müzik

Samsun Demir’den Demet Akalın paylaşımı… İkinci bir krizi göze alamadı

DMC'nin genel müdürü Samsun Demir, 'albümümü paylaşmadın' diye kendisine öfkelenen sanatçısı Demet Akalın'ın yeni şarkısını bu kez paylaşarak kendini afettirmeye çalıştı.

Geçtiğimiz günlerde DMC Müzik’in yöneticisi Samsun Demir, oyuncu Gökçe Bahadır’ın sahneye çıkmasıyla ilgili paylaşım yapmış, bu paylaşım ünlü popçu Demet Akalın’ın tepkisine neden olmuştu.

BU KEZ PAYLAŞMAYI UNUTMADI

Samsun Demir’in Gökçe Bahadır’la ilgili paylaşımına adeta ateş püsküren Demet Akalın, sosyal medya hesabından “Daha bir tane albümü geliyor diye bir paylaşım yapmadın. Entresansınız. Size para kazandıracağım için üzgünüm. Keşke feshetsek anlaşmamızı… Gerçekten pişmanım” diye yazmıştı.

Demet Akalın’ın bu uyarısı sonuç vermişe benziyor. Akalın’ın yeni albümüyle ilgili paylaşım yapan Samsun Demir, bu kez sanatçısını kızdırmamak için elinden geleni yapıyor. Demir, Demet Akalın’ın yeni şarkısı Yekten’in kısa bir tanıtımını içeren videoyu paylaşarak, geçmişte Akalın’la yaşadığı gerginliği adeta unutturmak istedi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu