Televizyon

Sanayi Savaşları belgeseli TRT1 ekranlarında

Daha önce TRT Belgesel kanalında yayınlanan ve hem içerik hem de görsel kalitesiyle ses getiren “Sanayi Savaşları” adlı belgesel, 1. bölümüyle 15 Aralık Perşembe akşamı saat 23:35’te  TRT1ekranlarında yayınlanacak. TRT yönetimi, belgesel izleyicisinden tam not alan Sanayi Savaşları’nı TRT1’den de yayınlama kararı aldı.

ÇARKÇILAR VE ANAHTARCILARIN MUCİZEVİ BAŞARISI DİKKAT ÇEKİYOR

İşinin ehli ustaların oluşturduğu “Çarkçılar” ve “Anahtarcılar” takımları, “Sanayi Savaşları”nda ellerindeki sınırlı malzemeler ile 24 saat içerisinde yeni bir araç ortaya çıkarmak için kıyasıya bir çabanın içine giriyorlar. Çarkçılar ve Anahtarcılar, her hafta yeni görev ve sürprizlerle karşılaşıp tüm zorlukların üstesinden gelerek muhteşem işlerin altına imza atıyorlar.

Her bölümde, verilen farklı malzemelerle 24 saat içerisinde, yeni bir araç ortaya çıkarmaları istenen ustalar, meslek sırlarını ve işin inceliklerini ekrana taşırken, eldeki kısıtlı malzemeler ve çıkma parçalarla çalışıp ortaya çıkan sürpriz sonuçlar ile seyircileri şaşkına çeviriyor.

BELGESELİN KADROSUNDA KİMLER VAR?

Mesleki birikimleri birbirinden farklı ve her biri işinin ehli ustalardan oluşan Çarkçılar ve Anahtarcılar Sanayi Savaşları’nda adeta becerilerini ve yaratıcılıklarını konuşturuyorlar.

Belgeselin genel koordinatörlüğünü Şafak Bakkalbaşıoğlu, yapımcılığını Uğur Veli ve Raif İnan, yönetmenliğini Bilal Eroğlu, sunuculuğunu Oto Haber Genel Yayın Yönetmeni Halit Bolkan, seslendirmesini Uğur Taşdemir, proje teknik danışmanlığını İlhan Karaca, metin yazarlığını Özgün Öztürk, editörlüğünü ise Yener Kemendi  yapıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu